Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anka

Biust po dwóch ciążach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anka

Cześć.  Jak Wam sie zmienił biust po drugiej ciąży w porowaniu do wyglądu sprzed? Czy długo trwało karmienie? Jestem kilka lat po pierwszej ciąży i mój biust nie wygląda źle, aczkolwiek do najbardziej jedrnych nie należy.  Trochę wisi, ale nie przeszkadza mi to 🙂 teraz jestem przed druga ciaza i dopadl mnie taki smutek ze po drugim dziecku to juz wgl będą wisieć do pasa i będą pustymi workami. jak to wyglada u Was? Czy naprwde jest tak zle? Czy biust wyglada porownywalnie do wcześniejszego ? Wiem ze jest wiele czynnikow wplywajac na to, ale moze chociaż trochę mi pomozecie 😉

Zastanawiam sie czy zacząć już teraz jakieś smarowanie kremami czy coś innego robić profilaktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zocha

Ja mam małe piersi nawet bardzo małe. Pierwszego dziecka nie karmilam a drugie pół roku. Teraz 6 miesięcy po odstawieniu praktycznie nie mam piersi. Można rzec że dziecko mi "zjadło" ☹️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Ja ogólnie mało karmilam. A mój biust jest okej. Oczywiście nie jest taki jak 15 lat temu gdy miałam 25lat, ale jest całkiem niezły jak na moje oko. Zresztą reszta ciała też już nie jest taka jak wcześniej, ale to juz sie bardzoej wiaze z wiekem niz przebytymi ciazami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka

To moze nie mam sie czym przejmowac.... ale tak  na prawdę to chyba nigdy niewiadomo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...