Skocz do zawartości
Forum

Biust po dwóch ciążach


Gość Anka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.  Jak Wam sie zmienił biust po drugiej ciąży w porowaniu do wyglądu sprzed? Czy długo trwało karmienie? Jestem kilka lat po pierwszej ciąży i mój biust nie wygląda źle, aczkolwiek do najbardziej jedrnych nie należy.  Trochę wisi, ale nie przeszkadza mi to 🙂 teraz jestem przed druga ciaza i dopadl mnie taki smutek ze po drugim dziecku to juz wgl będą wisieć do pasa i będą pustymi workami. jak to wyglada u Was? Czy naprwde jest tak zle? Czy biust wyglada porownywalnie do wcześniejszego ? Wiem ze jest wiele czynnikow wplywajac na to, ale moze chociaż trochę mi pomozecie 😉

Zastanawiam sie czy zacząć już teraz jakieś smarowanie kremami czy coś innego robić profilaktycznie.

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie mało karmilam. A mój biust jest okej. Oczywiście nie jest taki jak 15 lat temu gdy miałam 25lat, ale jest całkiem niezły jak na moje oko. Zresztą reszta ciała też już nie jest taka jak wcześniej, ale to juz sie bardzoej wiaze z wiekem niz przebytymi ciazami.

Odnośnik do komentarza

No to ja ci powiem, że twoje obawy u mnie się sprawdziły, mój biust po trzech ciążach i naturalnym karmieniu każdego dziecka był sflaczały. Był po prostu tragiczny i musiałam coś z nim zrobić, bo czułam się z nim źle. Zdecydowałam się na operację zmniejszenia i podniesienia biustu przez chirurga [reklama usunięta]. Biust zmniejszyłam, ale jest niewiele mniejszy niż to, co miałam przed ciążami. Wygląda to super, teraz piersi są bez porównania ładniejsze niż przed zabiegiem, chirurga polecam.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Co do mnie to zdecydowanie polecam ofertę Bust Up (bust-up-line.pl). Stosowałam ich tabletki i

zdecydowana różnica jeśli chodzi o wygląd biustu, zdecydowanie bardziej jędrny, poprawa wyglądu,

a jednocześnie mam wrażenie, że także jeśli chodzi o wielkość to widać efekt. Więc jeśli chodzi o

mnie to zdecydowanie taka propozycja, którą wszystkim kobietom polecam, szczególnie jak mają

mały biust, albo są po ciąży i straciły jędrność. Super się sprawdza. A u mojej mamy jeszcze

ograniczyły problem z symptomami menopauzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...