Skocz do zawartości
Forum

Możliwość ciąży w 16 dniu cyklu


Gość Jola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Otóż mam do Was pytanie . Cykle mam z reguły 21-28 dniowe .... zazwyczaj trwają 25 dni. W 16 dniu cyklu uprawiałam seks z partnerem . Dwa razy odbyliśmy stosunek przerywany - jeden po drugim , w odstępie czasowym około 20 min . Dziś mam 28 dzień cyklu i miesiączki nadal nie ma . Jest sens robić test ?

Odnośnik do komentarza

Hej :) ja mam cykle 28 dniowe , 14 października br był pierwszy dzień mojego okresu, 31 i 1/11 uprawiałam seks z moim partnerem, 11.11 powinna pojawić się miesiączka , a dzisiejsze hcg wykazało 926 ;) także odpowiadając na Twoje pytanie, chyba można ;)

Odnośnik do komentarza

A szalej dziewczyno i rób. Czemu się nas pytasz co możesz A co  nie... Tylko wybierz ten o czułości 10, zrób go rano, i czekaj na wynik do 3min. A najlepiej idź na betę, po 6h będziesz mieć wynik. To jest najlepszy test ciążowy.

3maj się.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość OHoh napisał:

A szalej dziewczyno i rób. Czemu się nas pytasz co możesz A co  nie... Tylko wybierz ten o czułości 10, zrób go rano, i czekaj na wynik do 3min. A najlepiej idź na betę, po 6h będziesz mieć wynik. To jest najlepszy te

1 godzinę temu, Gość Marysia napisał:

Hej 🙂 ja mam cykle 28 dniowe , 14 października br był pierwszy dzień mojego okresu, 31 i 1/11 uprawiałam seks z moim partnerem, 11.11 powinna pojawić się miesiączka , a dzisiejsze hcg wykazało 926 😉 także odpowiadając na Twoje pytanie, chyba można 😉

a kiedy zaczęły cię piersi bolec ?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość OHoh napisał:

A szalej dziewczyno i rób. Czemu się nas pytasz co możesz A co  nie... Tylko wybierz ten o czułości 10, zrób go rano, i czekaj na wynik do 3min. A najlepiej idź na betę, po 6h będziesz mieć wynik. To jest najlepszy test ciążowy.

3maj się.

Dzięki 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...