Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Misiakowata123 napisał:

Ja polecam detektor..fajne przezycie dla meza jak nie moze uczestniczyc na usg..czy dziecko 🙂

Mati gada do mikrofonu..pyta gdzie jestes hehe 

 

wiec wjezdza mi od dzis na noc insulina..moze bede spokojniejsza troche :))

ale te klucie sie w uda :((

 

 

A nie zdarza Ci się ze nie możesz znaleźć tętna i się stresujesz? 
 

Nataszka30, tulę. Strasznie się zmartwiłam bo napisałaś „dzidzio” już mi się coś gorszego wyobraziło. Tak czy siak trzymaj się kochana. ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Hej jutro o 13 pogrzeb ale ja juz po 8 wyjezdzam z domu. 

Dzisiaj bylam na mszy potem u ksiedza i grabarza z ciocia jakos powoli czas ucieka i musi byc jakos tym bardziej ze jutro ciężki dzień będzie a ja w domu zostaje z babcia bo nie jest w stanie juz byc w kosciele nie dalaby rade ona tylko w domu ledwo chodzi eh i trzeba jej pilnowac zeby nie wyszla czasami z domu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Nataszka trzymaj sie skarbie,moje kondolencje❤️

 

Nie zawsze mi sie udaje namierzyc serduszko..zauwazylam,ze moje tetno z zyly zaglusza..raz lekko ruszylam glowica i uslyszalam..dzis na. Przyklad nie slyszalam wcale..ale slysze jak sie tam rusza..czuje tez drgania pod reka..P wczoraj tez poczul 🙂

w sumie 14 tc..poprzednio tez w tym tyg poczulam glaskanie brzucha od srodka 🙂

dwa tyg temu troszke panikowalam..a teraz wiem ze jest 🙂

bylam dzis na usg piersi..zdrowe cycuszki,laktacyjne jak powiedzialm doktor 🙂

ramo cukier mialam w normie.insulina dziala..

ale czuje siw taka uwieziona przez too wszystko jeju..misze sie naprawde trzymac..dalam do kawy pol lyzeczki cukru i zmierzylam po sniadaniu i byla przekroczona norma!tylko pol lyzeczki cukru no zarcie wg diety..ciezko..

Insuline wczoraj zanim wbilam to 20 min ryczalam..P sie nie dalam..sama to zrobilam..dzis juz bez mrugniecia okiem 🙂

ale mam mdlosci..nie wiem czy po prostu takie nqwroty czy od tego leku.

Matiego odebralam z przedszkola z sankami 🙂 bylismy w parku na gorce..mial radoochy.ale ja zmarzlam..troszke sie naszarpalam..ech dobrze ze jutro P na nocke to pojda jeszcze 🙂

u nas -4 w nocy..kurcze fajnie ze jest troche tej zimy :))

 

Odnośnik do komentarza

Zbliżenie z chłopakiem miałam 4 6,11,12,13 grudnia i wcześniej. 19 grudnia dostałam skąpa miesiączka, krwawienie jakieś słabe. Zawsze mam bardzo obfite i bolesne. Robiłam BETĘ w środę i wyszło <1.10mlU/ml. Zrobiłam za wcześnie? 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Misiakowata napisał:

 

Nie zawsze mi sie udaje namierzyc serduszko..zauwazylam,ze moje tetno z zyly zaglusza..raz lekko ruszylam glowica i uslyszalam..dzis na. Przyklad nie slyszalam wcale..ale slysze jak sie tam rusza..czuje tez drgania pod reka..P wczoraj tez poczul 🙂

w sumie 14 tc..poprzednio tez w tym tyg poczulam glaskanie brzucha od srodka 🙂

 

Ja tez właśnie czuję takie smyranie, ale się martwię bo jakoś tak raz czuję, potem dwa dni nic, wczoraj coś tam było, ale nie jestem pewna. Dziś znów nic. I już sama nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
1 godzinę temu, Gość Babaja napisał:

Ja tez właśnie czuję takie smyranie, ale się martwię bo jakoś tak raz czuję, potem dwa dni nic, wczoraj coś tam było, ale nie jestem pewna. Dziś znów nic. I już sama nie wiem. 

Znam te rozterki 🙂 spokojnie.na pewno jest dobrze :))

 

 

ja dzis wsciecz od rana..brakuje mi cukruuuuu...bylismy w lidlu..nakupilam warzyw wiecej..jakies tortille pelnoziarniste itp i bede kombinowac z.posilkami bo sszybko mi sie nudzi wszystko ech..

jogurt zjadlam z cukrem..ale zalegal juz ponad tydzien i konczyl sie termin.

jutro upieke ciasto marchewkowe na mace pelnoziarnistej,z ksytolem czy czyms tam i zezre kawalek matkooo.

ciezko jak cholera..mam kryzys

Odnośnik do komentarza
W dniu 13/1/2021 o 10:10 PM, Gość Babaja napisał:

😂

Dziewczyny dajcie znać czy jesteście za utworzeniem grupy pryewatej a facebook lub Messenger. Mi se tu trochę niewygodnie pisze, często zacina mi się strona. Misiakowata u Ciebie cukrzyca typowo ciążowa?  

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
3 godziny temu, Gość Babaja napisał:

Jak najbardziej jestem za 🙂 myśle ze grupa na fb lepsza nawet ni msg. Mogę stworzyc jeśli chcecie, chyba ze pomysłodawczyni woli to jak najbardziej 🙂 

Śmialo :))

 

 

tak cukrzyca ciazowa :(((

przed ciaza mialam insulionoporonosc ale wynikow nie mialam zlych specjalnie ech..ciezko bardzo..bo wieczorem chxe ni sie pojesc.

po druiej kolacji ktora musze jesc(2 kabanosy i kawalek papryki)dojadlam jedna surowa marchewka i rano 91 i juz za wysoko..mimo insuliny ech

w poprzedniej ciazy nie mialam

Odnośnik do komentarza

Drogie Lipcóweczki! 🙂 Jestem studentką dietetyki i prowadzę badania na temat wiedzy kobiet w ciąży nt. programowania żywieniowego. Jeśli znalazłybyście odrobinę czasu, bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety. Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za poświęcony czas <3 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf73vftKQiL1Q9Dl0WJEuQABWeTNkoXdCjXCDB52psn-XgAkw/viewform

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...