Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po USG Pappa niby super, możliwe, że jednak chłopak, tylko czekam na biochemię a z samego wywiadu itp ryzyko ZD wysokie więc pewnie znów wyjdzie w efekcie słabo 😞 Oby jak najszybciej było wiadomo.

 

@Nataszka

Będzie dobrze 🙂 Jak Maleństwo tyle już wytrzymało to trzeba być dobrej myśli, że da radę. Duphaston mocno pomoże ale lepiej troszkę więcej się oszczędzaj, zwłaszcza dźwiganie itd. 3nsj się! 

Ja właśnie wysłałam męża do sklepu po drodze po łososia i wafelka 😄 poprzednio aż tak nie było hihi 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Nataszka gdzies na jakims forum trafilam na wypowiedz,ze mama ske martwila bo miala jak u Ciebie,ale z biegiem czasu ciaza sie podniosla i jest wszystko ok..nie wiem czasem czy nie na grupie fb"najwieksza grupa rodzacych w 2021 roku"cos takiego 🙂

glowa do gory,cycki do przodu.bedzie dobrze!!!!

skoro moj maluch przezyl korone i ten kaszwl moj..to twoj tez sie podniesie..zobaczysz ♥️

madziaB bedzie dobrze 😘

Uciekajcie na l4..lekarze w czasie pandemii zglupieli calkiem widze 😮

 

aaa 7 stycznia mam diabetologa..fajnie ze laba z dieta jeszcze potrwa...znow schudlam kilo..wiec nie jest tak zle 🙂

cos tam probuje..to musztarda bez cukruzto chlebek zyrni..ale chipsa czy czekolade zdarzy sie zjesc..korzystam 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Wesolych i spokojnych swiat kochane!duzo zdrowka dla Was,prezentow udanych i wszystkieho naj naj naj.

 

U nas bylo milo...ale oczywiscie moja matka musiala wszystko zepsuc.tak mnie nadenerwowalaa,ze przeplakalam pol wieczoru i z nerwoe sprzatalam po wszystkich gary itp choc rwa kulszowa nienodpuszcza..

Niestety goszcze ja do jutra:/ oby obiad szybko minal jak P eroci z oracy i ja odwieziemy.

Z milych rzeczy..Matei dostal tyle prezentow ,ze oszalal :))zasnal dopiero po 23

Odnośnik do komentarza

Kochane ode mnie również zdrowych i spokojnych Świąt 🧡 jak najmniej stresów, żeby nasze maleństwa rosły duże, zdrowe i za rok święta spędzimy tu razem z maluszkami naszymi 🧡 

Ja się mecze nie ukrywam, to 11 tydzień i bóle podbrzusza bardzo, i w boku, i kość biodrowa, także święta wczoraj z bólem ale w biegu bo wigilia na 4 domy, intensywnie, ale dziś już leżę cały czas. Jak będzie gorzej to wybiorę się chyba na izbę bo nie chce się martwić. 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Patek jak tam???????

Mnie od nocy bardzo brzuch pobolewa,sikam z bolem..no okropnie mnie powalilo.wzielam zurawix,wypilam rumianek..staralam sie teoszke odpoczac..jest lepiej ale dalej mnie tak kluje w pochwie i czuje te podbrzusze/pecherz..

Mame odwiezlismy o 15.30 i spokoj..w koncu mam swieta :))

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Hejka 🙂

dzis staralam sie odpoczywac ,ale popoludniu mielismy goscia to wiadomo..cos przyniesc,naszykowac..dobrze ze jutro normalny dzien juz 🙂

p co prawda kolejny dzien na rano do pracy..ale ja nic nie musze 🙂

podbrzusze mnie dzis juz tak nie boki..tylko ciagle kluje mnie w cewce i boli jak sikam..jesli mi nie przejdzie do poniedzialku to chyba sie skontaktuje z przychodnia..meczace ech

 

 

 

Patek i jak tam????

Odnośnik do komentarza

Hej 😉 przyłączam się do Was dziewczyny, termin porodu z Usg 30.07 , a z ost. miesiączki 21.07 😄 30 lat, pierwsza ciąża, jedyne objawy to powiększenie się piersi (co cieszy partnera 😅) oraz senność. Czasami martwię się ze nie mam żadnych nudności , wymiotów , i czuje się dość normalnie, czy ktoś jeszcze tak ma ? 

Odnośnik do komentarza

Hejo Kochane, 

Misiakowata już lepiej, drugi dzień świąt i wczoraj wszystko luz, dziś troszkę ciągnie brzuszek i plecy, może maluszek się tam rozpycha 🙈🥰 ale jednej nocy jak dobrze pamiętam po pierwszym dniu Świąt bóle koszmarne mnie w nocy budziły. 😔 takie na wysokości pępka, na pewno wspomnę o tym na następnej wizycie, może to przez zaparcia? I mały bolący guzek na sromie miałam ale po jednym dniu jakby zanikał, nie boli, jest ledwo wyczuwalny w tej chwili. 

Pewnie z tym siusianiem zleci Ci mocz, ja miałam liczne bakterie i też pobolewala cewka. Ale zmuszam się do suszonej żurawiny i herbatek zurawinowych 🤗 

Vetgirl to moja również pierwsza ciąża, znaczy druga ale pierwsza niestety szybko poroniona. Zazdroszcze braku dolegliwości 🙈 ja co rusz coś nowego, ale już twierdzę że przeboleje wszystko byle mały dobrze się miał 😍 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
5 godzin temu, Gość Felcia89 napisał:

Witam Was Lipcóweczki, pozdrawiam Cie Malgosiu🙂 Misiakowata 30 bylysly razem marcóweczki 2016. Mam termin na 8 lipca. Jutro kolejna wizyta. 

Hej 🙂 na fb tez jestes?

Tajemniczo 🙂

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Patek uff dobrze ze wszystko ok :).nic nie mow o zaparciach.ja dzis mam okropne bole..nie wiem czy to nie przez zelazo..jem jablek ,gruszek,sporo,surowych warzyw..nie mam pojecia..chyba kupie syrop co zalecila ginka Laktu cos tam

Pecherz juz ok 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Hej dziewczynki ja odpoczywam w koncu zaczelo mi przyjmować kawe rozpuszczalna hurra 😊

Czuje się super nie licząc ze nie mogę spać w nocy tylko sie z boku na bok przekrecam heh 

Nudności tylko rano a mam ciagle wrażenie jakby mi cos na żołądku siedziało blee

Dzisiaj rozkminiamy jakie panele wybrac wymarzylam sobie ciemna podłogę w salonie ale kazdy odradza ze to tragedia i badz madry he he za to wybralam plytki do lazienki i gres do wiatrolapu plus panele na całe piętro hurra jesteśmy zgodni z mężem co do tego. 

Lubie to bycie w domu mam w końcu czas na wszystko. 

Dziewczynki ktore sa na L4 jak macie wypłacane co miesiac w tym samym terminie co wyplate? 

Odnośnik do komentarza

Nataszka ja tez w koncu moge kawe bez odruchow wymiotnych 😁😁w koncu leb mnie tak nie boli..nooo noce najgorzej..ja zasypiam 2-3 dopiero..

Moja firma zateudnia wiecej niz 20 osob wiec oni mi placa.i.mormalnie dostaje jak wszyscy kase czwartego dnia roboczego nowego miesiaca 🙂

 

panele ciemne piekne ale widac kazda smuge i kurz.

ja mam w domu cieple drewno a u syna jaśniutki siwy i go uwielbiam 🙂

 

my zostajemy w domu na sylwestra jednak..i nawet czune ulge bo nie mam sik na imprezowanie do pozna bo dlugo usiedziec nie moge..

nie pojadlam jarzynowej salatki to chce zrobic miche,jakies zapiekanki..cos na szybko.

moj P dzis powiedzial mi ze nie chce zebym siw nastala w garach,bo potem boli mnie krzyz i brzuch i ma gdzies taki wieczor..wiec na szybko,salatke nakroi..

Ale cos bym jeszcze zjadla do tego 🙂

 

co robicie do jedzonka na ten wieczor sykwestrowy???

 

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Hejka jak u Was? 

Bylam dzisiaj w leroy matko nachodziłam sie jak glupia przeciągnęłam męża przez dzial płytek, prysznicow, wanien, paneli ale wybralam wszystko co potrzebuje zapisalam w tel i bede od stycznia zamawiac 🤣

Zjadlam kebaba potem obiad w domu masakra jak tak pojdzie maz mnie widlakiem bedzie zawozil na porodowke 😂🤣

4 stycznia jade porobic badania i mam lekarza ciekawe jak moja dzidzia mam nadzieje ze jednak sie juz wszystko unormowalo i jednak sie podnioslam czy Wy też macie juz brzuszki widoczne bo ja wygladam jak bym byla w 6 miesiacu maz mowi ze jak na wylocie strasznie mnie wysadza. 

Wczoraj bylismy u chrześnicy meza ma 5 lat mloda mi podniosla bluzke i mowi ze mam dzidziusia 🤣 

Dzisiaj Kinga do taty mowi ze mama nie moze jej nosic bo Wikusia jest w brzuszku, codziennie sie z nia wita przytula, masuje brzuszek dzisiaj mi zaczelo akurat burczec a ona krzyczy dzidzius kopie 🤣🤣 

Ale mam problem z tym spaniem rano sie juz modle zeby wstac jestem tak obolala nogi mi cierpną raz na jednym boku raz na drugim na plecach nie moge bo mi niedobrze masakra macie jakies rady na taki sen? 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Nooo ja tez mam juz bebzol wielki..flaki do gory ida,wysadza po wszystkim hehe 

Ale jest jeden plus..brzuszek zbiera moje boczki do przodu i od tylu mam talię znow hahahahaha 

O ja tez dzis sie nalazilam...bylismy w dwoch sklepach i w budowlanym po listwy progowe..wkoncu..a mieszkamy trzecie swieta tu haha 

Tez kebs byl a jak..ale na raty..zostawilam sobie na kolacje 🙂

jutro planuje zrobic nadziewane pieczone papryki miesem mielonym i ryzem,salatke jarzynowa i tam popierdolki 🙂 bedzie jedzone haha 

 

jak tak sie nachodze to mam klucia straszne w kroku i brzuch wzdyma.musze zapytac o to na wizycie 13go

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Misiakowata ja mieszkam w tym obecnym domu od kwietnia w maju robilismy remont i do dzisiaj jeszcze listewek wykonczeniowych nie mam do paneli 🤣🤣

A ze kończymy nowy dom to mi juz wcale nie przeszkadza to i skupiam sie tam żeby skończyć. 

Dostałam katalog z drzwiami zaczynaja się od 3 tys i szczeka mi opadła a ja mam wejsciowe, tylne i do kotlowni 🙈

Mam dzisiaj taki spust do jedzenia ze masakra co chwile kanapka, kanapka widmo wozka widlowego co raz bliżej 🤣🤣

Kochane zycze Wam udanej dzisiaj posiadowki i wszystkiego co najlepsze w nowym roku, zevy nasze malenstwa rosly zdrowo bardzo nam nie daly popalic w brzuszkach a porody były jak najmniej bezbolesne 😊😘❤️

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

My tez wczoraj imprezowalismy do polnocy,Mati spac a my wlaczylismy film 🙂 ok 3 zasnelam,jak co noc 🙂

dzis poranek przywital nas sniegiem..lata nie bylo u nas 🙂

pecherz mi dokucza i brzuch boli..jeden dzien bez dolegliwosci moglby byc super hehe 

wiec kochane w tym roku zostaniemy mamusiami,ja pp raz drugi ❤️

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Misiakowata moje do polnocy wytrzymaly szampana my wypily dla dzieci a później z mezem po lyku prawdziwego, zlozylismy sobie życzenia oby się spelnily 😊

I w tym roku bedziemy mamusiami to juz nie tak odlegle jak wczesniej sie mowilo "w przyszlym roku bedzie dzidziuś" hi hi 

Upolowalam dzisiaj kolyske dogadalam szczegoly i kobietka mi w polowie miesiaca wysle 😍

Maz w poniedziałek jedzie az za 3 miesiace sie zobaczymy to ja juz wysoko bede z dzidzia ja tak licze na ta córeczkę moj tez 🥰 

Moze uda nam sie prywatna grupe na fb lub messengerze utworzyc wtedy bysmy mogly bardziej swobodnie pisac i sie ujawnic? 

Odnośnik do komentarza

Misiakowata ja też pęcherz i brzuszek 🤦 już sama nie wiem gdzie boli 😂 wczoraj spacer giga, dziś też ale już mniejszy bo wczoraj to szaleństwo było, z nadzieją że trochę ruchu będzie te bóle łagodzić 🙂

Nataszka jestem za, może jakaś grupa na FB żeby się najpierw znalezc a pozniej na mess kontakt 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Chyba dziecko sie tak wciska,ze tak boli i napiera.czlowiek glupieje..powiem Wam ze juz chce lipiec😁😁

W ogole mam jakiegos pecha..wczoraj zbilam lusterko,dzis butelka oleju wyslizgla mi sie z rak i ochlapalo mnie,lodloge i wnetrze szafki..tylko przeklenstwa uslyszal moj i przybiegl i zmyl.

A tak to leze i zre..

Od srody dieta 😌

Moznaby zalozyc cos takiego..choc szkoda mi ,bo tu forum ma swoj klimat 🙂 ale wiadomo..wszyscy czytaja.

Niech zglosi sie wiecej chetnych to mozna zalozyc .

Nataszka az trzy mieisace??podziwiam takie malzenstwa jejkuuu..ja bym chyba nie umiala🙂

Odnośnik do komentarza

Ja już też bym chciała maleństwo przy cycu 🤭 ale fakt ze jakby rozpychał się tam we wszystkie strony 😂 mnie to nawet jak się czasem zaśmieje za głośno to ciągnie, czekam na wtorek z niecierpliwością na gina, te dwa tygodnie ostatnie to ogień, pytań mam do niego tyle że nie wyjdę chyba od niego 🙈  leżę to coś tam poczuje czasem ale jak wstane i coś robię to się schody zaczynają i kładę się dalej. 

Nataszka też podziwiam, ja męża 4 dni nie widzę i nerwica bo tęskno 🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...