Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiakowata123

Hej:D siedze w lab.za 20 min drugie pobranie..

Nie jest zle ale odbija mi sie ta glukoza..cytryny mi nie pozwolila,ani wody pic.ale w wc malego lyka wody wzielam,bo masakra

 

jeju jak fajnie wyjsc z domu,jak dzikus jakis hahaha🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Witam się wkurzona ciśnienie mi tak skoczylo ze mnie zaraz trafi.

Dzisiaj się dowiedziałam ze umowę dostanę do lutego na agencje i potem już docelową tylko że w lutym będzie 4 miesiąc i ciążę będzie widać nie ukryje bluza bo mamy firmowe ubrania.

Płakać mi się chce bo nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

Kurczę,  Nataszka,  rozumiem Twoją reakcję. Ale jesteś pewna, że nie przedłużą Ci umowy, nawet wiedząc, że jesteś w ciąży? Rozumiem, że takie akcje dzieją się w małych firmach, ale w większych są chyba lepsze standardy?

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Kas jeśli teraz się przyznam że jestem w ciąży nie dadzą wogole umowy bo przed upływem 3 miesiąca mają takie prawo teraz czytałam na forach 🙈

Miałam zamiar im w styczniu powiedzieć jak już umowę będę miała a tak to umowę owszem będę miała na kolejne 2 miesiące i to agencyjna 🙈🙈

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Pewnie,ze bys miala macierzynskie 🙂

ale kurcze tak dlugo dasz rade na tych nockach itp??

 

Wyniki mam.morfologia mocz w.miare och..tsh ofkors wzroslo do 3 ,

a cukry mam dobre..gdyby nie 93 na czczo gdzie norma dla nas do 92 to nawet diety bym nie miala..no nic...ale wazne ze po godzinie i dwoch ok 🙂

 

ale siniaki mam po wkluciach jejuuu a swedza..ech dobrze ze.mam za soba.

 

Tak mnie trzeslo z zimna jak wrocilam,ze po jedzonku padlam na dwie godziny i spalam jak kamien.wstalam z bolem glowy ale do wytrzymania.

na jutro Mati ma przyniesc ozdoby,pierdolki,wstazki,brokat..nakupilam i do tego dwir kule styropianowe i dobrze..bo jedna juz chcial robic i zawieszona na domowej roboty dzwigu byla malowana klejem z brokatem,cekinami itp..

nie pytajcie gdzie mam brokat mimo posprzatania hahahah 

jutro mam wolne przedpoludnie.ide do pepco..polaze troche po.parku 🙂

w srode usg jaaa

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Misiakowata na szczęście przez święta nocki mnie ominął więc hurra będę miała 1 i  2 zmianę więc przetrwam.

Wczoraj był mega ciężki dzień w pracy miałam dosyć spałam dzisiaj do 10 nawet dziewczyny nie pojechały do przedszkola 🙈

Mam takie mega zachcianki na lody ze szok i jabłka 😂

Pije wodę mineralną soki blee i inne napoje,herbaty tylko ziołowe jeszcze tak nie miałam w ciąży.

Teraz się zbieram znowu w czwartek mam podpisanie umowy do tego 28 lutego jak skończę 12 tydz powiem ze jestem w ciąży i zobaczę co mi powiedzą.

Miłego popołudnia dziewczynki 😘

 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Nataszka na pewno przedluza Ci do dnia porodu umowe i bedziesz miala macierzynski..ale zycze ci kochana,zeby dali na stale potem a co 😄

 

Ja sie dzis nachodzilam jak glupia..w domu bylam po 12.zjadlam kanapki i odpadlam na 40 min spac..boze obiadu nie zrobilam..poszlam po Matiego i jedlismy obiad o 17 🙂

Odpoczywam i staram sie pozytywnie nastawiac na jutro.

 

ja juz jem wszystko..zachcianek specjalnych juz tak nie mam..od kawy dalej odrzucilo..rano chcialam sie napic..ale niestety coflo mi sie i dupa z kawy 😂

 

Odnośnik do komentarza

Hejoo, ja w piątek po pierwszej wizycie u gina, wszystko okej z maluszkiem, we wtorek przed świętami kolejna wizyta. Jutro idę krew pobrać, kojarzycie jak długo czeka się na wyniki krwi z toxo, różyczką itd ten pierwszy pakiet badań? Mam nadzieję że szybko i we wtorek już pójdę z wynikami co? 

Dziś około 21 takie wymioty że to szok, że raz trochę to okej, ale 5 wyrzutów takich raz po raz to aż się zaczęłam zastanawiać czy to normalne. 

Ahh dobrze że przed świętami jeszcze jedna wizyta żeby kilka pytań zadać 

 

Odnośnik do komentarza

Madzia mam nadzieję, ja zaczynam dziś 9 tydzień więc jeszcze trochę do tego 12-14 🙈 to moja pierwsza ciąża i taka nowość wszystko, najlepiej żeby lekarz cały czas na łączach ze mną był 😂 no dziś przez 5 min wieczorem wywalilam chyba cały dzień 😔

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Patek napisał:

Madzia mam nadzieję, ja zaczynam dziś 9 tydzień więc jeszcze trochę do tego 12-14 🙈 to moja pierwsza ciąża i taka nowość wszystko, najlepiej żeby lekarz cały czas na łączach ze mną był 😂 no dziś przez 5 min wieczorem wywalilam chyba cały dzień 😔

Piątek, może będziesz tą szczęśliwą, co ok 10-11 tyg zaczyna ustępować 🙂 Serdecznie Ci tego życzę!

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Ja wróciłam do domu zjadłam teraz talerz spaghetti 😂

I do łóżka jestem padnieta jeszcze jutro taki ciężki dzien i mamy inwentaryzacje w sobotę do pracy idę masakra na drugą zmianę to się tak naciesze mężem ze ho ho tyle co rano.

Odliczam już do tego 11 stycznia i w końcu odpoczne hurra 😀😁😁

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Patek super,ze wszystko wporzadku!!!!cudowne wiesci 🙂

mysle ,ze w dwa dni sie wyrobisz w wynikami 🙂

ja morfologie,tesh,krzywa cukrowa mialam po poludniu juz..kile tez..to mysle ze ta reszte co wymienilas tez bedziesz miala w ten dzien albo nastepny 🙂 zdazysz 🙂

wspolczuje Wam tych wymiotow !! Mnie to jedynie cofa po kawie i jak myje zeby..i czasem jak za dlugo mam kes jedzenia w buzi.

zasnelam po 19..wstalam o 22 i nie spie.jutro usg..boziu boziu trzymajcie kciuki!!!!niech ja juz odpoczne psychicznie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Misiakowata trzymam kciuki mocno czekam na informacje po.

Tak się w nocy wystraszylam strasznie obudzil mnie straszny ból brzucha i skurcze dwa mnie zlapaly zrobiło mi taka rewolucję zoladkowa dostałam telepawek wróciłam do łóżka i przytulalam się do małej tak mnie trzeslo ale rozgrzala matkę.

Muszę się dowiedzieć dzisiaj ile dokładnie mi zostało dni urlopu i wykorzystać go między świętami.

Odnośnik do komentarza

Laski ale mam gastro ciągle 😂 najgorzej że solidne jedzenie jak zawsze jadłam złożony obiadek to niekoniecznie, za to ciągle jogurt, jabłko, banan, pomarańcze - to hit wciągam je nosem, znów jogurt, melona kochalam a przestał mi smakować 😭 biorę do pracy i przywożę do domu z powrotem 😅 na mięso patrzeć nie mogę, czas jakoś to ogarnąć chyba 

Odnośnik do komentarza

Mam mega plan na wieczór ...wrócę z pracy ...i jak zawsze ...wezmę koc i się pod nim uwale 😅 ale ale ...dziś na nowej kanapie. I standardowo powiem "Kotusiuu, może napijemy się herbatki", po czym mój mąż spojrzy zabójczym wzrokiem bo wie, że końcówka "my" w napijemy, musimy lub inne "trzeba zrobić" to zazwyczaj mała sugestia że pewnie chcialabym żeby on to zrobił 😂🤭🧡 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Patek to jest czas,gdzie mozemy byc rozpieszczane.potem pojawi sie dziecko to kazdy ma gdzies matke..tylko dziecko sie liczy😂

Bylam na stronie 5 10 15 tanie bodziaczki sa...ale boje sie kupic kurcze..poczekam jeszcze 🙂

11 stycznia prenatalne..jejkuu to bedzie fajne przezycie .tak sie dzis ciesze.

napisalam sasiadce i jeszcze bure dostalam..ze swiat sie nie kreci wokol mnie i odzywam sie jak chce sie tylko pozalic i chwalic(wtf)..

nie odzywalam sie od soboty woeczor..mialam swoje sprawy na glowie..ale kurde takie cos.

koncze ta znajomosc...bo za duzo nerwow mnie kosztuja te jazdy z nia.

szkoda mi tylko bo dzieciaki nasze sie lubia i mieszkamy na tym samym pietrze.teudno.

mam wady...ale od razu takie cos..

nie zamierzam sie stresowac...w koncu moze teoche wyluzowac 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...