Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nataszka30

A ja wzięłam opiekę bo nie daje radę ciągle mi się kręci w głowie nudności.

Dzisiaj żurek ugotowałam dziewczynom z Jagoda Roksana do kościoła idzie bo ja musiałam uciekać ze sklepu ledwo do domu dojechalam. 

W nocy się rozzalilam rozryczlam mąż dostał opieprz ze to jego wina J mu współczuję dobrze że na odległość bo w domu pewnie by codziennie mu się obrywalo za nic.

A Wy jak się czujecie ? 

Muszę pojechać zrobić badania ale jestem bez sił.

Odnośnik do komentarza

Patka to ja takie nerwobole tez mam.wczoraj tez mnie zlapalo mocno.P mi rozmasowywal.to trwa tak 10 min i odpuszcza.no to korona tak dalej.

Ja juz ok.kaszel praktycznir sporadyczny..tylko te migreny.

Dzis od rana nie mialam totalnie humoru i o 16 jeszcze wjechala migrena.apap i plaster na czolo i jeszcze cmi 😕

Nataszka dobrze ze wzielas wolne.z tymi mdlosciami to jest masakra..a tu dodatkowo nocki mialas to tez nasilaja sie od zmeczenia.

ja dzis rano mialam tylko po Letroxie..az mi dziwnie..wkrecam sobie ze moze w brzuchu juz nic nie ma :((

ajj Boze..w poniedzialek ide na badania a w srode na.usg.strasznie sie boje.

wczoraj zeby sie nakrecic ze jedak jest ok..wysluchalam transmisji poloznej ,co do niej uczeszczalam w poprzedniej ciazy i spisalam liste kosmetykow dla dzidziusia i odswiezylam wiedze na tenat higieny maluszka 👌😊

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata, które badania robisz w poniedziałek?

Dziewczyny, czytam o Waszych mdłościach i migrenach i bardzo Wam współczuję, naprawdę...mnie to zupełnie omija, nie jest mi ani niedobrze, ani mi się nie zmienił smak, jedyne co,to czuję napięcie w podbrzuszu, trochę jakbym cały czas była wzdęta. 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Kaś o no te wzdecie takie tez mam..ale wdrozylam wiecej jablek to umiarkowanie to mam 🙂

w poneidzialek robie krzywa cukrowa,tsh,ft4,morfologie,mocz.to co mam za darmo.jak upewnie sie ze nadal jest ciaza to zrobie hiv kile,rozyczke(te musze zaplacic) i umowie usg piersi na jej zlecenie.

Odnośnik do komentarza

Czytam i dochodzę do wniosku że może jednak jest ze mną w miarę ok. Ale jestem momentami niespokojna taka, i niecierpliwaa - co u mnie nowość totalna 🙈 poprzednia ciąża skończyła się poronieniem w 7 tygodniu około, stąd może ten stres zeby teraz wszystko było dobrze. Ale jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa i mam nadzieję że zejdzie troszkę że mnie. Pewnie się martwię na zapas i wpływa to ewidentnie na wiele rzeczy. 

Kaś wzdęcia u mnie też. I już sama nie wiem co jesc na zaparcia bo próbuje wszystkiego, dziś zamierzam siemię lniane kupić, kolejne fuuj xd 

Nataszka podziwiam samej i nie dziwię się że wzięłas pomoc, ja rano jestem dętka, 12-18 w pracy zasypiam na siedząco a wieczorem zanim dotre po pracy do domu to padam.

Misiakowata siedzenie na izolacji i ta pogoda nie pomaga. Oby do poniedziałku, my z mężem o północy na spacer wyszliśmy jak się izolacja skończyła 😂🤭

A i w kalendarzu dziś pierwsze wymioty mogę wpisać, dotąd tylko nudności a dziś proszę 🙈 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Patek to dobrze bedzie..ponic im gorsze samopoczucie tym lepsze hormony podtrzymujace ciaze 🙂

mi mdlosvi sporo zelzaly i juz w glowie swiruje boze 

dzis narobilam pierogow ruskich..troche do jedzenia..30 zamroze na wigilie.

matka mnie zdenerwowala..zryczalam sie po rozmowie z nia..zachcialo mi sie na wc.

zrobilam co trzeba..podtarlam sie a na papierze dziwny uplaw..boze znowu jakby zabarwiony na braz..tak pewna jestem ze to z pipki.

ale potem juz ok..

kurcze moze za mocno parlam..

wkurza mnie to.

 

jadlam tez buraczki pare dni..moze od nich sie zabarwilo.

troche mnie jrzyz i brzuch boki to polozylam sie i leze...kuzwa..gdzie ta sroda.chxe juz usg i zobaczyc co tam sie dzieje...

 

patek powodzenia jutro.pisz nam po wizycie ;*;*;*trzymam mocno kciukk

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Dziewczyny ja to mam dzisiaj tyle nerwów ze aż mdłości przeszły 😂😂

Zamówiłam piasek cala ciężarówkę na wylewki i facet dzwonił tłumaczyłam jak krowie na rowie gdzie tym bardziej ze był u mnie już wcześniej dwa razy i wiecie co zawiózł do sąsiadki pare domów dalej i wysypal 😂😂😂

Dzwonię do gościa gdzie ten piasek bo zaglądam w okno i nie widzę a ten ze wysypal A ja mówię ze to nie u mnie i mi tłumaczy gdzie no to w auto i jadę patrzę a tam mój piasek 😂😂😂

Teraz się śmieje ale nie było mi do śmiechu ciśnienie od razu 200 ale przepraszał i 2 godz później przywiózł do mnie a tamten piasek nie wiem co z nim zrobi czy zabierze czy zostawi.

Jeszcze ta u której zostawił to przyjaciółka męża z dzieciństwa tak mnie wku*** nasluchalam się ze my i tak nie wejdziemy do domu i tak nie nagle teraz nam się spieszy żeby mieszkać z tym ze ja jej nie mówię że brała kredyt i wszystko za te pieniądzpieniądze stawiala i kończy dom a my za gotówkę każdy grosz wkladamy.

Czuć było ze az bije od niej zazdrość ja nie zazdroszczę bo to ogrom prac i pieniędzy.

Kupiłam herbatę z imbirem Paniw aptece mi poleciła na nudności a dzisiaj wciagam jak odkurzacz wszystko 😊

W przyszłym tyg będę miała wiedzę co do umowy i zaraz po podpisaniu idę na chorobowe.

Jeszcze 8 dni i mąż będzie w domu hurra 😊😊

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Nataszka Ty to masz przygody jeju..nie dosc ze ten piasek to jeszcze do takiej baby musialas isc hehe ajj dobrze..ze pan naprawil swoj blad 🙂

trzymam kciuki za ta umowe..duzo masz na glowie..trzeba na spokojnie dopilnowac :))

ja polezalam i odpoczelam,nic nie.plami to ok..zezarlam 4 pierogi z barszczem i o jjeee.

P wrocil z Lidla i poszli po.sloiki z Matim do piwnicy na bigos..chwila ciszy w domu..jejuuu 🙂

juz niedlugo mlody do przedszkola..wkoncu teoche normalnosci zaznamy 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina0701

U mnie dziś i wczoraj bez wymiotów 😀 ale boli mnie brzuch i czuję się taka pełna. Już mam brzuch i to dość spory 🤔😯 10 tydzień a ja wyglądam na 5 miesiąc 🙄 Przez dwie ciążę czułam się dobrze, czasami wymioty, a brzuch dopiero pod koniec 5 miesiąca a teraz 🙄 Poza tym jestem senna, a godziny 14-15 to masakra. Wczoraj byłam na badaniach - krew, grupa i te inne toxo i różyczka. Wyszło mi igG dodatnie a igM ujemne, trochę się martwię ale czytałam że tak jest ok, gorzej na odwrót.  Pozdrawiam i życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Ewelina mnie też tak wysadzilo strasznie szybko ale mój mąż mi dzisiaj na kamerce pokazuje że on też już chyba na wylocie i się śmieją z niego ze też ciezarny 😂😂

Jest szczupły a brzuch mu wysadza 😂

Ja zawsze w locie wszystko taki mam charakter i lubię tak a teraz jak mnie tak usadzilo przez te mdłości to eh 

Trzymam kciuki za wizytę u lekarza i czekam na dobre informacje 😊

Odnośnik do komentarza

Misiakowata mnie jak przez tel ktoś zaczynana denerwowac to odsuwam na czas tego monologu telefon od ucha i jak szelest w słuchawce się kończy to pytam co poza tym nie wiedzac o czym do końca mowa 😘

My i nasze maleństwa teraz na 1 miejscu 😘

Nataszka masz Ty przygody 😄 ale chociaż czasu mniej na rozmyślanie 

Mój brzuch to nawet mąż wczoraj skomentował 😂 9 tydzień a prawie jakby 4 miesiąc conajmniej 😂

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Ja waze 8 dyszek,wiec brzuch mam teraz jak w 9 miesiacu 😛

Patek takk..tylko ja sie zdenerwowalam na matke,bo zawsze miala wymowki zeby nie przyjechac na swieta..teraz mamy auto..bedzie przywieziona jak pani ito to eymyslila inne glupie wymowki.tesciowa tez jest taka anty rodzinna...szkoda gadac..swieta sa zawsze na mojej glowie..robie je tylko dla Mateuszka i chce zeby chociaz raz moja matka byla..zeby dziecko sie cieszylo..zwlaszcza ze widza sie raz,dwa do roku.szkoda gadac naprawde...

 

jezu a ja znow mialam ten nerwobol..nie pamietam ktora to pisala z was,ze miala tak po koronie..kurcze to naprawde boli i zdarzylo sie juz trzeci raz..tym razem to druga strona-prawa piers,zebro,plecy i bark az do szyi i takie kolowanie bolem..ech.

jutri dzwonie do rodzinnej.moze by mnie po niedzieli osluchala.

Odnośnik do komentarza

Misiakowata rozumiem, mama mojego męża też nie uznaje świąt w domu innym niż jej i czasem są sytuacje że dobrze byłoby pomyśleć i zrobić coś dla kogoś. 

O tych nerwobólach ja mówiłam. Jak miałam poradę pod koniec izolacji czy jeszcze mam jakieś objawy to wspominałam o tym bólu w klatce, prawa lewa strona na zmiane, w mostku, żebrach właśnie aż pod łopatki. Rodzinna uznała że to nerwobóle. Ale raz to tak mnie wcielo że mąż mnie podnosił z pozycji leżącej bo nie mogłam oddechu przez jakieś pół minuty złapać. W przeciągu kilku lat ze 3 razy takie coś pamiętam, możliwe że to z nerwów. Ale z 5 dni miałam te bóle i przy wydechu tak ciężko. Teraz już dobrze. Ale jak masz możliwość to powiedz o tym rodzinnej i pokaż jej się zdecydowanie, tym bardziej że kaszel miałas podczas korony.

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Patek ja jestem po operacji serca jako nastolatka nie lecze się i rodzilam naturalnie ale takie nerwobole dosyć często mi się zdazaja.

Boli mnie wtedy w klatce i nie mogę oddychac już mi mowiac żeby leżeć na plecach bo bym się udusila.

Ciężko złapać oddech ja do już przyzwyczaiłam że tak mam.

Zostały mi poranne nudności ale potem już mogę żyć herbata pomaga 😊

 

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina0701

U mnie święta jak co roku, Wigilia u rodziców u teściów, święta też. Moja mama nawet jak miała remont w domu zrobiła Wigilię u siebie, dywan na gola posadzkę i się odbyło, mimo że proponowałam że możemy u mnie. Moja mama powiedziała że do póki ona jest to zawsze zrobi Wigilię. Gorzej z teściowa, tam nigdy nie wiadomo do ostatniej chwili 😕 Dla niej ten covid to dobry pretekst bo przynajmniej żadnych imprez nie robi 🤣 

A jeśli chodzi o zdrowie, to u mnie z dnia ma dzień lepiej 😀 prawie zero mdłości, tylko brzuch mnie trochę pobolewa. 

Zrobiłam badania i mam TSH 0.379 - pisze, że poniżej normy, ale jak sprawdzam w necie to na I trymestr norma - co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! Ja już po pierwszej serii badań i wszystko ok, nawet te nieszczęsne TRAb spadły przyzwoicie. Okazało się, że przez ostatnie 1,5roku przeszłam toksoplazmozę - nawet nie wiem kiedy. Ale w sumie dobrze. U mnie sinusoida z tymi mdłościami. Albo fatalnie (jak w tym tygodniu) albo ok jak w zeszłym. Jak źle to narzekam, jak dobrze to Die martwię czemu nagle ok 😄

Czekam jak na szpilkach na USG 16tego i potem 21ego Pappa. Jak to przejdę to się uspokoję 🙂

 

Pozdrawiam Was ciepło!

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
7 godzin temu, Gość Patek napisał:

Misiakowata rozumiem, mama mojego męża też nie uznaje świąt w domu innym niż jej i czasem są sytuacje że dobrze byłoby pomyśleć i zrobić coś dla kogoś. 

O tych nerwobólach ja mówiłam. Jak miałam poradę pod koniec izolacji czy jeszcze mam jakieś objawy to wspominałam o tym bólu w klatce, prawa lewa strona na zmiane, w mostku, żebrach właśnie aż pod łopatki. Rodzinna uznała że to nerwobóle. Ale raz to tak mnie wcielo że mąż mnie podnosił z pozycji leżącej bo nie mogłam oddechu przez jakieś pół minuty złapać. W przeciągu kilku lat ze 3 razy takie coś pamiętam, możliwe że to z nerwów. Ale z 5 dni miałam te bóle i przy wydechu tak ciężko. Teraz już dobrze. Ale jak masz możliwość to powiedz o tym rodzinnej i pokaż jej się zdecydowanie, tym bardziej że kaszel miałas podczas korony.

Zaspalam zeby zadzwonic.ale w przyszlym tygodniu skontaktuje sie z rodzinna.

Okroone to..jak czytalam,jak to u Ciebie wygladalo to mnie az zabolalo..

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

MadziaB ja tez kiedys juz przeszlam toxo wiec mamy z glowy :))

Tsh dobre,ale warto zobaczyc z ft4 chociaz.zobaczysz co powie lekarka 🙂

jeju ja tez 16 usg 🙂

dziewczyny mozliwe jest poczuc obecnosc dziecka na podbrzuszu???wczoraj w nocy czulam drgania pod reka tak na bliznie po cc na lonie..takie laskotanie..

poczulam taki spokoj troche 🙂

moze to jelita..bo nadrabiam jedzenia  od dwoch dni i na wieczor pomaranczy sie najadam.smakuja jak nie wiem hehe 

bigosik zrobiony 🙂 zaraz wylaczam.dam na balkon.jutro znow pogotuje i goracy w sloiki :)))

nawet jestem w stanie zjesc teoche miesa..mozliwe ze to minelo?

mdlosci tez znikome cos

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Misiakowata123 ja to TSH i FT4 nieprzerwanie, co miesiąc od 2ch lat robię 😉 w a zwłaszcza po ciąży tarczyca zgłupiała ale dobry lekarz i jest ok w tej chwili 🙂

nie wiem z tymi ruchami - u mnie poprzednio późno wyczułam więc teraz też pewnie nie prędko ogarnę 😄

Ja natomiast mam ochotę na niemięsne potrawy - rządzi humus z żabki, taki 3smakowy - pycha! 

Na Święta u jednej i u drugiej mamy więc w zasadzie nic nie szykuje poza prezentami i może sałatką i ciastem 😛

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Zazdroszcze..choc mi kazdy zazdrosci ze nie musimy jezdzic po domach w swieta..no ale cos za cos..ja musze porobic zeby bylo 🙂

na szczescie nie szaleje z iloscia.po swietach swiezutkie jedzonko ze sklepu,bo lodowka pusta 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Cześć dziewczyny 😊

My co roku na wigilię jeździmy do moich dziadków zjeżdża się rodzina i jest super i pierwszy dzień świąt a drugi spędzamy w domu.

Upiekę sernika i zrobię sałatkę ja i tak mało co jem to dla męża i dzieci.

Gołąbki zrobię bo obiecałam mężowi i tyle z moich świąt.

Jeszcze tydzień i Grzesiek wraca tak się cieszę ze doczekać nie mogę 😊😊

Dzisiaj minął 8 tydz ale czas ucieka 21 mam wizytę i usg bobaska 😊😊

Odnośnik do komentarza

Nooooo...mam nadzieje ze jutro ta krzywa cukrowa mnie nie powali jakas migrena po czy cos..bo musze odwiedzic pare miejsc 🙂

wy tez takie nerwowe?

dzis normalnie sie czepialam mojego faceta...jesuuuu ze ja musze miec takie zolzowate bicia..ale chyba sie nie gniewa 😂

poszedl na nocke,Mati spi obok mnie..a ja jak zwykle niesenna Trzymajcie za mnie kciuki!!zebym nie musiala powtarzac krzywej za kilka dni hehe

 

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...