Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina0701

Ja już a może i dopiero 8t2d. Czuje się źle, dziwny posmak w ustach, chęć na wymioty ale nie wymiotuje, ciągle jestem głodna ale to chyba przez to, że chce zabić ten dziwny smak 😒 senność, ale na to nie mogę sobie pozwolić bo mam 2 dzieci (czasami uda mi się ok 30 min, jak bajka ich zaciekawi ). Chyba już jestem za stara na dzieci, bo wcześniej czułam się dobrze, tylko męczyła mnie zgadza, ale jak brzuszek był już duży. Pozdrawiam Was i życzę dobrego samopoczucia i pozytywnego nastawienia 😊

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny 🙂

Ja obecnie 5t4d. Byłam w poniedziałek na USG i było widać jedynie pęcherzyk. Czy to nie jest dziwne że nie było widać jeszcze zarodka ? :(  Kolejna wizyta 8 grudnia.. mam wrażenie że to cała wieczność ! 😞

To moja pierwsza ciąża i bardzo się martwię czy wszystko jest ok. 

u mnie z objawów to jedynie bol piersi i sporadycznie bol podbrzusza, trochę jak na @ 🙂

Odnośnik do komentarza

Ja bylam na wizycie u ginekologa w 4 tygodniu gdy test byl pozytywny . Na usg nie bylo kompletnie nic . Gin kazala zrobic hcg z krwi co potwierdziło ciaze i za tydzien dla pewnosci sprawdzić czy napewno rosnie i tak okazalo sie ze to juz jutro 7 tydziem 🙂 z objawów to piersi wrażliwe powiększone, poczucie kwasu w buzi , czeste odwiedzanie wc 😄 No i apetyt zaczyna dawać czadu !

Odnośnik do komentarza

Hejo, trzymam kciuki @misiakowata daj znać czy już coś wiesz?

Ja mam wizytę 1 grudnia. W zeszłym tygodniu robiłam beta było 570 dziś jest ponad 6 tys. Wiec żyje nadzieja że będzie dobrze.

Martwi mnie moje tsh, dwa tygodnie temu było 2,6 a dziś 3,3. Nigdy tak szybko mi nie rosło. Czy miala któraś z was niedoczynność tarczycy? Jak ty wyglądało w ciąży?

Trzymam za wszystkie kciuki 😁

Odnośnik do komentarza

Czesc:) tak serducho bilo 🙂 i termin sie przesunal na 22 lipca 🙂 lzy mi polecialy.lekarska spoko..tylko teoche nie interesowaly ja moje alergie..a mam od kosmetykow po chemie i leki.

Zapisala mi acard z racji wagi i cukrwo wysokich a to aspiryna..ona skwitowala ze nie slyszala zwby ktos mial na to alergie..ale duzo dla mnie zrobi i lozyska niz duphaston,ktory jest placebo 😮

ja po burzy mozgow z moimi marcowkami na fb i partnerem..doszlam do wniosku..ze taka teraoia istnieje i duzo robi dla ciazy..ale no wlasnie..ja jestem prawdopodobnie na to uczulona,wiec nie zaczne tego..a duphaston wybiore do 9 tc.nie zaszkodzi a pomoze.

za trzy tyg mam wizyte to jej pokaze papier z kliniki lekow,gdzie mialam testy i niech spada.

moze moj slowotok ze stresu na temat wszystkiego ja zmeczyl i temu nie dopytywala..no nic.zobaczymy.

ciesze sie ze polowe badan mi oplaci pakiet ubezpieczeniowy z pracy lacznie z usg piersi 🙂

 

dziekuje za kciukasy,ja trzymam mocno za Was tez.wierze,ze wszystkie tu bedziemy szczesliwymi mamusiami lipcowymi 🙂

Ewelina to nie wiek a ciaza..mowia ze kazda inna ;*

co do smakow dziwnych..ponoc moze tak byc.

.co do niedoczynosci..ja mam niedoczynnosc i hashimoto.

odpowedni poziom tsh dla ciazy to na poziomie jeden.

w ciazy tsh bardzo skacze i trzeba zwiekszyc dawke.

ja przrd ciaza doszlam do poziomu 0,8 wiec moja endo jest spokojna i mam dawke kontynuowac.

w grudniu bede robila tsh i ft4 i mam wykupic pakiet u endo(300zl) i wysylac wyniki sms i wtedy powie jaka dawka teraz.

wiec warto sie tym zajac i doplilnowac..

ale spokojnie..ja zachadzac w ciaze z Matim zaczynalam od poziomu 6,200 wiec spokojnie.dziecko procz astmy i alergii mam zdrowe..a tu chodzi o to zeby brac leki by dla mamy starczylo i dla dziecka..ktore do ktoregos tyg same nie ma tych hormonow i musi pobierac od mamy 🙂

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Hej gdzie jestescie???

Wczoraj podczas kaszlu zaczelam plamic.nie duzo ale lekko na papierze sa takie nitki czasem lekko brazowy sluz..zadwonilam do poprzedniego gina,bo do aktualnej zadnego namiaru.

Mam brac duphaston i lezec i tyle i czekac .zdolowalo mnie to 

Z racji kwarantanny u siebie pomocy nie otrzymam.ze jak cos to 112 i wywioza mnie do szczecina.

.a jak wy sie czujecie??nie ma. Was i nie ma 😞

Odnośnik do komentarza

Misiakowata, to odpoczywaj i staraj się nie denerwować. Włącz sobie coś przyjemnego na netflixie i chill! Ty nie masz objawów covidu poza tym kaszlem?

Ja sie czuję cały czas ok, trochę czuję podbrzusze, ale wolę to niż jak przez dłuższy czas nic nie czułam, bo od razu głowa pracuje. W środę mam wizytę u lekarza, powinno być już wszystko dobrze widać. 

Co do nerwów to powiem Wam, że jeszxze półtora, 2 tygodnie temu nie myślałam o niczym innym,ale później zaczęło chorować moje zwierzątko i moja uwaga zupełnie na to się przekierowała i teraz chyba już jestem spokojniejsza.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina0701

Misiakowata123 trzymaj się, na pewno będzie wszystko ok, ważne jest pozytywne nastawienie.

U mnie jak co dzień - źle się czuje, ten okropny smak w ustach. Od dwóch dni czuję się taka ciężka 🙁 co zjem to bym zwymiotowala ale z tym jest problem, choc czasami jak mnie weźmie i dolece do kibelka czuję się lepiej. Jeszcze miesiąc i będzie 2 trymestr i mam nadzieję, że będzie lepiej 😆

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Jak sie ciesze ,ze jestescie :)) ja z racji tej choroby i zmartwien to jwm tylko jak musze.nic mi sie nie chce.caly dzien lezalam.plamienie sie nie pojawilo.teraz zlapal mnie kaszel, to od razu sporo sluzu na wkladce.teraz takie to zolte..boze ja zwariuje dziewczyny 

😞 

W czwartek sie u mnie zaczelo.byla goraczka.. zatoki zasmarkana strasznie.od wczoraj stosuje Prenalen to dzis malo co juz kataru mam.kaszel rzadko ale taki suchy uporczywy.musze miec chlod w pokoju.leze dalej.troche zjadlam.nie.mam sily.nie nastawiam sie na powodzenie tej ciazy.moze tak bedzie latwiej.

Trzymam kciuki za wasze wizyty

I zycze wam duzo spokoju..ja juz chyba mam za duzo nerwow nie panuje nad tym ech 😕

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
1 godzinę temu, Gość Ewelina0701 napisał:

Misiakowata123 trzymaj się, na pewno będzie wszystko ok, ważne jest pozytywne nastawienie.

U mnie jak co dzień - źle się czuje, ten okropny smak w ustach. Od dwóch dni czuję się taka ciężka 🙁 co zjem to bym zwymiotowala ale z tym jest problem, choc czasami jak mnie weźmie i dolece do kibelka czuję się lepiej. Jeszcze miesiąc i będzie 2 trymestr i mam nadzieję, że będzie lepiej 😆

Na pewno bedzie lepiej 🙂

Odnośnik do komentarza

Witajcie, ja dziś 5+1, to moja 4 ciąża, poprzednią poroniłam w 8tc, w domu 2je dzieciaków, więc nie za bardzo jest czas by rozmyślać. Wizyta dopiero za 3tyg, biorę luteinę. Mam bóle podbrzusza i niedobre przeczucia, ale nie pozostaje nic tylko czekać. Nikt jeszcze nic nie wie, chciałabym powiedzieć dopiero koło 14tc.

Miło Was poznać 🙂

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja teraz miałam drugą zmianę i czasu brakowało na wszystko.

Dla mnie męczące są dojazdy mam 40km w jedna strone do pracy jeżdżę samochodem a teraz jeszcze zrobiła się zima jutro pierwsza zmiana i o 5  pobudka 🙈 

W czwartek mam wizytę u lekarza wiec trzymajcie kciuki mocno żeby było wszystko dobrze a @ wychodzi 6 tydz jestem bardzo ciekawa czy się potwierdzi termin i będzie na 24 lipca 😊 

Gdyby nie było mi tak niedobrze byłoby świetnie ratują mnie ciastka zbożowe i po nich jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Witajcie 😄 fajnie,ze jest nas wiecej 🙂

trzymam kciuki 🙂 wiewiem ,ze ciezko myslec pozytywnie.

ja tez mam dziwne mysli czy przez ten kaszel juz sie cos z dzidzi nie stalo 😕

dzis troche wstawalam.upieklam na raty murzynka dla syna..

juz nie plamie,to chyba dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć choć strasznie się boję.

Wg OM dziś 6t2d byłam na usg ale widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte nie widać jeszcze zarodka.

W czwartek beta 4477

To moja trzecia ciąża dwie już straciłam i stąd jeszcze większy stres. Kolejna wizyta za 2 tygodnie chyba trzasne na zawał do tego czasu

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny Misiakowata jestem z Podkarpacia a mieszkam 10km od Przeworska pracuje na magazynie jestem pod logistyką a u nas robi się turbosprężarki do samochodów wcześniej byłam na produkcji ale przyszła pandemia i nas pozwalniali A od sierpnia wróciłam z powrotem. 

Powiem Wam że nie dość ze praca w domu dzieciaki to jeszcze mam na głowie konczenie domu mąż zagranica jest wraca dopiero na święta a później 3 stycznia wyjeżdża i wróci na wielkanoc. 

Ja mam nadzieję ze jest wszystko ok i coś będzie już widać w czwartek na wizycie stresuje się już 😅😅

Rano mnie mdli ale cukierki miętowe pomagają nie przyznaje się jeszcze bo mam umowę tylko do 24 grudnia i czekam na rozwój sytuacji to że mi przedłuża to niby wiemo jeśli będzie ok to do lutego chcialabym przepracować,mam tak zgrana ekipe i dwie osoby wiedzą więc jeśli jest coś ciężkiego to robią to za mnie więc nie mam co narzekać.

Oprocz pracy zawodowej jeszcze pieke torty na zamówienie z jedną z klientek bardzo sie zaprzyjaznilam jest w 12 tyg ciąży i już wie że będzie dziewczynka też liczę na dziewczynke chociaż mam same kobiety moja trzylatka dzisiaj śpiewała już o niedzwiedziu dzidziusiowi kazdemu mowi ze bedzie dzidzi za kazdym razem co maz zadzwonito zaraz Kinga mówi tataus będziemy miec Wiktorie 😂😂

I powiedz tutaj dziecku a dziecko wszystkim oznajmi 😂😂

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
19 godzin temu, Gość ewi napisał:

Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć choć strasznie się boję.

Wg OM dziś 6t2d byłam na usg ale widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte nie widać jeszcze zarodka.

W czwartek beta 4477

To moja trzecia ciąża dwie już straciłam i stąd jeszcze większy stres. Kolejna wizyta za 2 tygodnie chyba trzasne na zawał do tego czasu

Czesc Ewi:*

A nie.mozesz przyspieszyc wizyty u kogos innego?ja polecialam po dwoch dniach do innego lekarza i zobaczylam serduszko :)trztrzymam mocno kciuki!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...