Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc MadziaB 🙂

ja bede robila prenatalne z pappa.mi sie nalezy z racji wieku...ale cztery lata temu robilam.

masz zdrowa corke juz w domu to jednak te badania sa mylace.wg mnie nie jak nie chcesz to nie musisz robic tych pappa.

 

no niestety chodzac prywatnie to sie robi badania prywatnie.

ja naleze do pani doktor z ubezpieczenia pracowego..ale tylko 4 usg mam bezplatne.niektore badania mi funduja typu glukoza czy tsh ale za hiv,kile i rozyczkemusze juz sama.

takze jak wyjde z domu to za same badania wyjdzie 200 zl,300 u endo pakiet(robie tsh i ft4 co.mieisac,wysylam endo na mail a ona mi odpisuje czy zmieniamy dawke) plus teraz platne usg 150 zl to mamy 650 zl do wydania.

szkoda ze to grudzien.ale trza to trza.dostalam jeszcE premie z pracy to jeszcze...ale juz czerwcowa trzynastka mnie ominie bo jestem na l4.

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę do gina prywatnie, bo mam swojego ulubionego, ale badania robię za darmo w ramach prywatnej opieki zdrowotnej z pracy. Co jest naprawdę miłą odmianą, bo wcześniej jak się leczyłam na niepłodność to wydałam w sumie na badania w tysiącach...ehh. 

Odnośnik do komentarza
Gość Herbaciana
16 godzin temu, Gość Misiakowata123 napisał:

Hej Herbaciana 🙂 noo mnie od.miesa i kawy i curry 🙂

Srednio mam co zjwsc z tej lodowki hehena mdlosci mi biszkopty pomagaja.

W poniedzialek narzeczony zrobi zapas po pracy na ten miesiac jeszce heh

 

Kawy na szczęście nie pije. A co do wyboru w lodówce też mam ten problem😁 Nigdy nie musiałam tyle gotować bez mięsa 😂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Hej ja również prywatnie i płatne badania w poprzedniej ciąży też wszystko prywatnie.

Jeśli udałoby mi się podpisać umowę w pracy ta normalna to będę miała badania za darmo w ramach pakietu.

Jedynie co planuje to tym razem przy porodzie chce mieć opłacona swoją położna ktora wbrew temu na co się umowily nie zrobi nicwięcej tzn z Kinga miałam masaż szyjki macicy do dzisiaj pamiętam jaki to ból i teraz się na to nie zgadzam tak samo jak na podcinanie ja po 2 godzinach po ostatnim porodzie już biegałam po sali A na drugi dzień odwiedziłam koleżankę z sali przed porodem hi hi 

Mimo ze to był i prywatny szpital i w ramach NFZ przyjmuje to wolę opłacić ta położna i mieć spokój ducha.

Życzę sobie i Wam zeby nam przeszły ciąże bezproblemowo a porodu były łatwe i szybkie.

Ja to mam cichą nadzieję ze dzidzia zrobi mi niespodziankę i urodzi się 21 lipca na moje 34 urodziny 😊

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Prowadzę ankietę na temat dlaczego chcemy zostawać mamami i szukam kobiet z wynikami badań estradiolu, amh i testosteronu

Jeśli posiadacie takie wyniki to śmiało wypełniajcie ankietę, prześlijcie dalej, jeśli znacie inne kobietki, będę dozgonnie wdzięczna za każdą pomoc w przyczynieniu się do odkryć naukowych ;D

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

Odnośnik do komentarza

Mnie te zachcianki wykańcza ha ha 

Wczoraj musiały być marynowane grzyby a dzisiaj lody czekoladowe i chipsy mostery córka po dwóch sklepach biegała za nimi 🙈

Ta moja nastalotka ma ze mną teraz przegwizdane 😂

Byłyśmy w odwiedzinach u mojej babci tak się ucieszyła na nasz widok ale z rodziny nikomu nic nie mówię o ciąży i powiem już na końcówce i tak mieszkamy ponad 30 km i każdego teraz to nie jestem u nich tak często.

A Wam jak mijają Mikołajki ? 

https://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm97um47xs.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qq87io4pu3yiw551.png

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Nataszka30 napisał:

Hej ja również prywatnie i płatne badania w poprzedniej ciąży też wszystko prywatnie.

Jeśli udałoby mi się podpisać umowę w pracy ta normalna to będę miała badania za darmo w ramach pakietu.

Jedynie co planuje to tym razem przy porodzie chce mieć opłacona swoją położna ktora wbrew temu na co się umowily nie zrobi nicwięcej tzn z Kinga miałam masaż szyjki macicy do dzisiaj pamiętam jaki to ból i teraz się na to nie zgadzam tak samo jak na podcinanie ja po 2 godzinach po ostatnim porodzie już biegałam po sali A na drugi dzień odwiedziłam koleżankę z sali przed porodem hi hi 

Mimo ze to był i prywatny szpital i w ramach NFZ przyjmuje to wolę opłacić ta położna i mieć spokój ducha.

Życzę sobie i Wam zeby nam przeszły ciąże bezproblemowo a porodu były łatwe i szybkie.

Ja to mam cichą nadzieję ze dzidzia zrobi mi niespodziankę i urodzi się 21 lipca na moje 34 urodziny 😊

Ja jestem z 20 lipca.wtedy sloncze 36 🙂

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ja dlugo spalam..jak wstalam ,to postanowilam zrobic pierniczki.moja przyprawa niestety z cynamonem,a w ciazy niby nie mozna,,bo powoduje poronienie..wiec...zrobilam bez przyprawy.

Nawarczalam na partnera..zlapaly mnie mdlosci i to byla meczarnia.tyle co sie mlody ucieszyl z wykrawania.

Wyszly twarde..ale wiem,ze jak sie je schowa w sloik z obierkiem z jablka to bedzie dobrze.

Mati wcina chrupkie hehehe 

A ja zjadlam teoche ziemniaka z samym sosem,salatke obiadowa teoche z korniszona i tyle o..leze..

Wkurza mnie juz wszystko.jedno covidowe minelo orawie..to ciazowe folegliwosci sie zaostrzyly..ech 

Do konca kwarantanny zostalo 7 dni.

Moj jutro do roboty i na zakupy.ale mu zazdroszcze

 

 

 

 

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Misiakowata ja kwarantanne przeżyłam na święta wielkanocne uwierz mi ze miałam ochotę wziąć rozwód z mężem 😂😂

Na szczęście teraz nie będzie kwarantanny już pytałam to się nie pozabijamy ha ha

Z dobrych informacji w przyszłym tyg przychodzi ekipa robic główne wylewki dzisiaj zamówiłam oscieznice i nie moge się na kolor paneli zdecydować na gore bo na dole chce ciemne panele a płytki tylko w łazienkach łazienkach kuchni też panele beda.

Cały dół mam podlogowke i jakoś nie wyobrażam sobie płytek jeszcze przy małym dziecku gdzie później będzie raczkowalo czy się bawiło na podłodze.

Mąż panikuje ze nie zdążymy skończyć domu do porodu a ja jestem pozytywnie nastawiona ze dziewczyny byle miały panele położone i pomalowane sciany i nasza sypialnia łazienka na dole i kuchnia tyle na początek mi wystarczy żeby wejść meblowac mogę powoli 😊 

Jak na ten rok zrobiliśmy naprawdę sporo to co najdrozsze (elektryka,tynki,woda z kanalizacja i centralne) teraz te wylewki pójdą i panele,płytki i malowanie cieszę się z każdej rzeczy jak dziecko z lizaka ale to było największe nasze marzenie skonczenie domu ❤

Odnośnik do komentarza

Nataszka pewnie,ze skonczycie na czas 🙂 fajnie spelniac marzenie 🙂

my marzylismy o swoim mieszkaniu.moglismy kupic tylko male -43 m.z jednym dzieckiem wystarczajace..ale ze zmienilismy zdanie i zapragneliwmy miec jeszcze jedno,partner poruszyl temat zamiany na wieksze mieszkanie za okolo dwa lata.zobaczymy jak to bedzie.

tu byla deweloperka.wszystko swoimi rekoma zrobilismy 🙂 sentyment ogromny.

 

noooo kwarantanna jest okropna mysle ze bez ciazy,jakbym mogla pic wino to byloby znosniej haha a tak warczymy na siebie.

jutro odpoczne od tego mojego faceta 🙂

ale juz nie pospie sobie..cos za cos 🙂

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

klicilismy Misiakowata my to się klocilismy cala kwarantanne z tym ze tylko mąż miał ja mogłam wychodzić i tak mało się nie zadrapalismy 😂😂😂

U nas długo stał dom bez konczenia bo nie byliśmy pewni czy kończyć czy sprzedać i się wyprowadzic ale doszliśmy do wniosku że kończymy nigdzie byśmy nie kupili z tak dużym ogrodem przed domem mam 45 arow i drugie tyle za domem więc jest gdzie się wybiegac przez dzieci 😊

My też planujemy malowanie,panele i tapety do dziewczyn sami zrobić tzn ja sama z pomocą przyjaciół bo męża nie będzie 😂😂

Tym bardziej brzuszek nie ułatwi mi zadania 😂😂

U Ciebie też trzymam kciuki żeby kiedyś sie spełniło o większym mieszkaniu 😊

Twój synek chodzi do przedszkola czy u Ciebie nieczynne ? 

Ja się cieszę ze moje chodzą dwie jednak do godz 16 jest w domu cisza.

Jagoda do zerówki teraz i naprawdę jestem pod wrażeniem ciągle słyszę od siostry ze jest bardzo ambitna ładnie pisze a jak śmigaz matematyka dodawanie i odejmowanie i na paluszkach i na liczydle śmiga ma same szóstki a i bardzo starannie pisze.

To była dobra decyzja żeby obie dac do prywatnego prowadzonego przez zakonnice.

Na początku się obawiałam mamy z mężem tylko ślub cywilny ze będą krzywo patrzeć ale zakonnica jest tak wspaniałym człowiekiem wyrozumialym i takim ludzkim ze bardzo ja lubię a dziewczynki uwielbiają.

I prawie po niedzieli jutro na 23 do pracy 🙈🙈

Byle wytrzymać 😂😂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Hej jak pisze z tel to mi słownik przekreca albo dodaję słowa i potem głupoty wychodzą 🙈

W końcu mi dało śniadanie zjeść heh poranne nudności nie odpuszcza ciekawe co będzie jutro rano w pracy czy też tak będzie meczylo czy jak będę na nogach to mi odpuści ale jak dojadę do domu i 8 to od razu dziewczyny do przedszkola a ja spać.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Noooo Nataszka tyle ziemi przy domu to pewnie,ze super 🙂

moj chodzi do prywatnego przedszkola..bo do miejskiego dwa lata nas nie przyjeli.

ten rok jest w innym bo mieli dofinansowanie i zamiast 700 zl place 300.

za tydzien wraca do przedszkola 🙂 w koncu ...choc jemu jest w domu mega dobrze.niby ma tam kolegow,wychodzi szczesliwy...ale najlepiej mu w domu.domator po.mnie chyba 🙂

 

ja dzis mdlosci level hard..ale przemoglam sie..wysorzatalam salon w ktorym spimy,pomylam wszedzie podlogi.teraz dokanczam obiad robic.

te nieszczesne pulpety boze..ale dzis dla odmiany ryz z soem samym sobie wcisne 🙂

P poszedl do pracy ,po pravy jedzie na zakupy..ihaaaa bede miala buraczki i banany..to co mi trzeba obecnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

To fajne pieniążki jak za prywatne moje też do prywatnego właśnie i za obie płace niewiele bo 300 z groszami więc tak jakbym po 150  płaciła na głowę 😊

Jagoda za rok już pierwsza klasa to się zacznie.

Od 12.30 śpię chyba za noc odsypiam jak pomyślę to mi się odechciewa już przez te trzecie zmiany marzę już żeby iść na chorobowe.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5/12/2020 o 9:16 PM, Gość Kaś napisał:

Madzia, a powtarzałas później jeszcze jakieś inne badanie? Ja chyba od razu zrobię Nifty. Ale pappa też, bo i tak mi "przysługuje "😉

Hej! Właśnie robiłam NIFTY. Gdyby nie powalająca cena teraz bym od razu zrobiła - przynajmniej szybko wiadomo co będzie 😉

Ale może najpierw to pappa, jak znajdę gdzie robią na skierowanie a potem jak znów coś nie halo NIFTY.

Chociaż korci nie robić nic....

Odnośnik do komentarza
W dniu 5/12/2020 o 9:43 PM, Gość Ewelina0701 napisał:

Hej 😀 mi badania prenatalne nie przysługują na NFZ ale mam zrobić prywatnie w Wawie - koszt 630 zł. Teraz dostałam listę pierwszuch badań z krwi, ale nie dostałam skierowania, czy Wy chodząc prywatnie do lekarza, też musicie je zrobić na swój koszt?  Z tego co czytałam to koszt ok 500 zł 😒 

Ja się zapisałam do LuxMed do firmy X z FB, płaciłam 116 mc i mam wszystkie badania i USG w cenie. No teraz poza pappa ale mam ważne skierowanie. Wg mnie warto. Prywatnie bym chyba zwariowała bo mam chorą tarczycę i od 1,5 roku co miesiąc badania i lekarz. Nie wyobrażam sobie innej opcji.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5/12/2020 o 9:59 PM, misiakowata30 napisał:

Czesc MadziaB 🙂

ja bede robila prenatalne z pappa.mi sie nalezy z racji wieku...ale cztery lata temu robilam.

masz zdrowa corke juz w domu to jednak te badania sa mylace.wg mnie nie jak nie chcesz to nie musisz robic tych pappa.

 

no niestety chodzac prywatnie to sie robi badania prywatnie.

ja naleze do pani doktor z ubezpieczenia pracowego..ale tylko 4 usg mam bezplatne.niektore badania mi funduja typu glukoza czy tsh ale za hiv,kile i rozyczkemusze juz sama.

takze jak wyjde z domu to za same badania wyjdzie 200 zl,300 u endo pakiet(robie tsh i ft4 co.mieisac,wysylam endo na mail a ona mi odpisuje czy zmieniamy dawke) plus teraz platne usg 150 zl to mamy 650 zl do wydania.

szkoda ze to grudzien.ale trza to trza.dostalam jeszcE premie z pracy to jeszcze...ale juz czerwcowa trzynastka mnie ominie bo jestem na l4.

Hej 🙂 mi też z racji wieku. 

Jak się uda zapisać bez problemu to chyba jednak pójdę. Jak będzie problem to odpuszczamy 🙂

Ja polecam Luxmed czy może inna opiekę tego typu. Jakbym miała priv i endokrynologa i badania robić co mc to bym zbankrutowała 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Niedawno wstałambudzik miałam ustawiony na 15.25 tak żeby sie podnieść i jechać do przedszkola.

Cała nic się modlilam żeby szybko tydzień minął, rano mnie strasznie mdlilo ale iść do wc zawsze ktoś jest za duża firma a potem sie modlilam żeby dojechać do domu 🙈

Mąż w nocy pisał jak się czuję i czy daje radę eh byle do świąt.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Nataszka okropne te mdlosci.ja tez bardzo cierpie.dzis glowy nie moglam podniesc z lozka tak mi niedobrze bylo.przysnelam.nie slyszalam jak dzwonil automat z sanepidu i jeb..ze to zglosza...ale kontroli nie widac wrrr wnerwiaja mnie juz.

A ja potem sie lepiej poczulam i zrobilam gtochowa i upiekla twarde bulki 🙂

wczoraj P wkurzylam to sie podlizalam 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziewczęta ja dziś też samopoczucie dramat. Głowa, ciężko, słabo, mdłości już całe dnie a nie tylko rano i do tego ... hemoroidy ...masakra, pracuje 12-18, ledwo siedzę, zasypiam przy biurku. Nie wiem jak walczyć z hemoroidami, pierwsza wizyta u gina dopiero w piątek. 

Misiakowata ja też po koronie i po izolacji. Na szczęście bez kaszlu u mnie, pod koniec w klatce coś zabolało ale mam wrażenie że to nerwobóle były, sam sanepid pierwsze 4 dni myślałam że mnie wykończy psychicznie telefonami 😂 trzymaj się dzielnie i odpoczywaj 😚 ja miałam kryzys od 8 dnia, potrzebowałam już wyjść gdzieś poza swój spacerniak czyt. "Balkon" 😂 plus był taki że mąż po kwarantannie powiedział, że w sumie to myślał że będę go denerwować przez 10 dni zamknięci a jednak fajnie było 😂 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...