Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiakowata123
18 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Hej dziewczyny Misiakowata jestem z Podkarpacia a mieszkam 10km od Przeworska pracuje na magazynie jestem pod logistyką a u nas robi się turbosprężarki do samochodów wcześniej byłam na produkcji ale przyszła pandemia i nas pozwalniali A od sierpnia wróciłam z powrotem. 

Powiem Wam że nie dość ze praca w domu dzieciaki to jeszcze mam na głowie konczenie domu mąż zagranica jest wraca dopiero na święta a później 3 stycznia wyjeżdża i wróci na wielkanoc. 

Ja mam nadzieję ze jest wszystko ok i coś będzie już widać w czwartek na wizycie stresuje się już 😅😅

Rano mnie mdli ale cukierki miętowe pomagają nie przyznaje się jeszcze bo mam umowę tylko do 24 grudnia i czekam na rozwój sytuacji to że mi przedłuża to niby wiemo jeśli będzie ok to do lutego chcialabym przepracować,mam tak zgrana ekipe i dwie osoby wiedzą więc jeśli jest coś ciężkiego to robią to za mnie więc nie mam co narzekać.

Oprocz pracy zawodowej jeszcze pieke torty na zamówienie z jedną z klientek bardzo sie zaprzyjaznilam jest w 12 tyg ciąży i już wie że będzie dziewczynka też liczę na dziewczynke chociaż mam same kobiety moja trzylatka dzisiaj śpiewała już o niedzwiedziu dzidziusiowi kazdemu mowi ze bedzie dzidzi za kazdym razem co maz zadzwonito zaraz Kinga mówi tataus będziemy miec Wiktorie 😂😂

I powiedz tutaj dziecku a dziecko wszystkim oznajmi 😂😂

Trzymam kciuki za czwartek !!

Slodka coreczka ♥️♥️oo to aktywnie u Ciebie.fajnie ,ze masz dobre osoby w pracy.to duzo 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

U mnie bez stresu sie nie da,bo ta korona mnie oslabia.wczoraj znow zagoraczkowalam i najgorszy ten kaszel cholerny.

Dzis pojawily sie mleczne uplawy..ponoc dla 7tygodnia to normalny objaw 🙂 moze jak juz nie zaplamilam to dzidzius ma sie dobrze.jejku jeszcze dwa tygodnie do usg..i konca kwarantanny.

Dzis juz mialam chec na zupe i zjadlam miske z dolewka pomidorowki 🙂

moze juz zdrowieje 🙂

inhaluje sie czesto,pije te siemie lniane i majeranek..i czekam.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
3 godziny temu, Gość Natalia napisał:

Ja jestem ciekawa czy po powrocie męża z Niemiec będzie kwarantanna oby nie 🙈

Jeszcze tylko jutro w czwartek 8 godzin w pracy i lekarz 😊😊

Oczywiscie czekamy tu na wiesci :))trzymam mocno kciuki !

 

Mnie dzis zlapal jakis skurcz jak szla az sie sciany zlapalam.od tamtej pory czuje podbrzusze..alw nic tam nie plami to jestem spokojna..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, robiłyscie już może badania krwi i moczu, te pierwsze? Ja dziś i kurczę, kilka odbiega od normy,  poziom żelaza, TSH mam ciut za wysokie i jeszxze ciała ketonowe w moczu... na szczęście jutro mam wizytę u gina, to skonsultuję, ale oczywiście trochę stresu jest. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Kaś nie denerwuj sie..tsh zawsze wzrasta w ciazy bo dzidzius ciagnie hormony od matki.z moczemm nie pomoge.

Sama jestem przed tymi badaniami..dopiero 14 zrobie.

Natalia wspolczuje!trzymaj sie jakos.mi pomagaja hallsy ciemne do ssania na mdlosci.

 

Ja czekam na teleporade z przychodni.kaszel nie odpuszcza.wujek byl w.miescie i kupil mi syrop prawoslazowy..i misze dopytac lekarki czy moge bo tam troszke etanolu jest.

Na noc strasznie sie dusze.

W nocy tez zlapal mnie mocny nerwobol,skurcz..ja nie wiem co to..ale bol jakby w nerce,potem szedl do gory ,potem w klatke piersiowa..zaczelam kaszlec..serce.mi bilo jak oszalale..po chwili mi to przeszlo ,ale wystraszylam sie.myslalam ze to zawal jakis.dzis w miare ok.kaszle ale inhalacja pomaga..dopytam jeszcze tej doktorki o wszystko.

Odnośnik do komentarza

Natalia, podziwiam, tyle na głowie i jeszcze mąż za granicą! Mój za to często w delegacji, ale góra 2 tyg. cięgiem, a tak to wraca na weekendy. 

My naszym dzieciakom (5 i 3) nie mówimy, po ostatnim poronieniu było ogólnie ciężko. Staram się w ogóle o ciąży nie myśleć w żaden sposób. 

A ja jestem pełnoetatową mamą od 6 lat 🙂

Mam hashimoto, rozpoznaje w 1 ciąży i syn hipotrofik, ale nikt wprost mi nie powiedział, że to była przyczyna, ale zwracajcie uwagę na wysokie TSH i koniecznie jak antyTPO jest powyżej normy to trzeba gnać do endo!

 

Odnośnik do komentarza

Zielona moja trzylatka to też hipotrifik zatrzymała się w 7 miesiącu nie rosła i nie przybierala na wadze miała 46 cm i wazyla 2450, tydzień spędziła na intensywnej terapii.

Za to teraz to żywe sreberko śpiewa liczy po angielsku a taka madrala.

Mnie dalej meczy co zjem czy wypije od razu wc 🙈

Nie mam siły już dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Misiakowata, I jak, lepiej się już czujesz dziś?

Ja już po wizycie, na to podwyższone tsh dostałam zwiększoną dawkę Euthyroxu,  ciałami ketonowymi w moczu mam się nie przejmować, tylko więcej pić .. No i jeszxze muszę zrobić krzywą cukrową, bo mam pow.35lat. Dzidzia ma 1,5cm 😊

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Kaś napisał:

Misiakowata, I jak, lepiej się już czujesz dziś?

Ja już po wizycie, na to podwyższone tsh dostałam zwiększoną dawkę Euthyroxu,  ciałami ketonowymi w moczu mam się nie przejmować, tylko więcej pić .. No i jeszxze muszę zrobić krzywą cukrową, bo mam pow.35lat. Dzidzia ma 1,5cm 😊

Kas na kiedy masz termin ? 

Cieszę się ze wszystko u Ciebie dobrze a ja im bliżej wizyty tym bardziej się denerwuje 🙈

W końcu odzyskałam moje stare konto i nawet wróciłam do forum sierpnioweczki 2017 z sentymentu znalazłam zdjęcie pierwsze mojej Kini łza się w oku zakrecila. Za kilka miesięcy my będziemy tak tulic maleństwa tam bylysmy zgrane bardzo i nawet do niedawna miałyśmy forum prywatne na messengerze szkoda że nam padło troche przez nieporozumienie trochę bo za dużo nerwów było i szczerze bardzo mi brakuje dziewczyn 4 lata spedzilysmy razem w różnych sytuacjach ale było się komu wyzalic. 

Mam nadzieję ze nam również uda się utrzymać forum jak najdłużej będziemy sie dzieliły swoimi radosciami i obawami ale jedna druga będzie wspierala ❤

 

https://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm97um47xs.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qq87io4pu3yiw551.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Nataszka i jak?????

Dawaj znaka,bo czekamy 🙂

Kaś dziś lepiwj na tyle,ze zjadlam talerz obiadu i w koncu udalo mi sie wyproznic porzadnie,bo wczoraj to bylam wzdeta w kosmos.

ale niestety inhalacje z Pulmicortu nasilaja kaszel i mam mocniejsze te ataki.odstawiam 😕

Odnośnik do komentarza

Natalia, mój 39tc i 2180g i 50cm, tydzień w szpitalu i w domu. Ma 5.5 roku i 16kg więc dalej drobina, ale szaleje za trzech 🙂 Rozwija się w normach ale wolniej niż przeciętne dziecko. Taki już jego urok. 

Nataszka, ja też byłam na forum sierpnióweczki 2017 😄

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
8 minut temu, Nataszka30 napisał:

Jestem meldujemy się że wszystko w porządku serduszko bije termin na 24 lipca ❤❤❤

Jestem szczęśliwa i to bardzo dostałam pierwsze usg kropeczki 😁😁

Zielona tak masz rację zaglądałam do Was z sentymentu hi hi dobrze pamiętasz 😊

Dostałam skierowanie na badania cala teczkę wszystkiego kartę ciazy 😊

 

 

Nataszka super!!!!!!!!! Cudowne wiesci.bardzo sie ciesze ;*;*

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Nataszka30 napisał:

Jestem meldujemy się że wszystko w porządku serduszko bije termin na 24 lipca ❤❤❤

Jestem szczęśliwa i to bardzo dostałam pierwsze usg kropeczki 😁😁

Zielona tak masz rację zaglądałam do Was z sentymentu hi hi dobrze pamiętasz 😊

Dostałam skierowanie na badania cala teczkę wszystkiego kartę ciazy 😊

 

 

Nataszka super!!!!!!!!! Cudowne wiesci.bardzo sie ciesze ;*;*

 

Ja jeszcze musze poczekać..dopiero 16go ..kto ma ze mnæ wizyte wtedy???;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Natasza super wieści! Rośnijcie zdrowo!

Mam pytanie do dziewczyn, które mają Hashimoto jakie macie wyniki tarczycy i jakie macie leczenie?

Byłam wczoraj u endo i stwierdziła że mam guzki i zapalenie tarczycy. Tsh ft3 mam w normie ft4 przy dolnej granicy i podwyższone atpo stwierdziła że nie wdrozy leczenia tylko mam przyjść do kontroli za miesiąc tylko że to moja trzecia ciąża i chyba nic z tego nie będzie. Pytam bo już nie wiem co robić, gdzie szukać pomocy żebym mogła donosic ciążę 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...