Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Gość Bibsik napisał:

 

 Babaja Dzisys 700 zł to co to za badania były? 

Dziewczyny polecacie może jakieś książki jak sie przygotować do porodu i macierzyństwa? To moja pierwsza ciąża.

 

Test pappa (usg + krew). 
 

Polecam Ci książkę „W oczekiwaniu na dziecko” Heidi Murkoff. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Wczoraj miło spędziłam popołudnie bylam u przyjaciółki z dzieciństwa z corkami ona po rozwodzie sama z corkami mieszka i umówiłyśmy się na jutro ze przyjedziemy na noc moje dziewczyny zachwycone bedzie babski wieczor jak za dawnych lat bardzo sie ciesze hi hi 

Jutro po lekarzu prosto do niej jedziemy moje dziewczyny zaczekaja w aucie w trakcie wizyty, potem zakupy na kolacje i sniadanie. 

W spodnie z pracy sie nie mieszcze w brzuchu nie zapne hi hi musze swoje zabrac domowe  😂

Czy ktoras z Was robi badania w Alabie? 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gość Nataszka30 napisał:Czy ktoras z Was robi badania w Alabie? 

Ja robiłam nieraz. 
 

No to masz fajne plany 🙂 ja siedzę w domu, od jutra syn idzie na zimowisko w szkole, trochę się ruszy z domu, bo spacerów nie lubi, a tak to przynajmniej wyjdzie do dzieci 😀

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30
3 godziny temu, Gość Babaja napisał:

Ja robiłam nieraz. 
 

No to masz fajne plany 🙂 ja siedzę w domu, od jutra syn idzie na zimowisko w szkole, trochę się ruszy z domu, bo spacerów nie lubi, a tak to przynajmniej wyjdzie do dzieci 😀

Nie moge sie zalogowac do jednego zlecenia pisze ze nie istnieje a to z moczem, na jutro potrzebne tamte wydrukowalam. Powiedz mi czy tylko internetowo mozna odebrac czy w punkcie rowniez? 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Jasne,ze dam znac..ale to wieczorkiem 🙂

rano jedziemy z Mateuszem.zostawiamy go u mojej przyjaciolki ,tam sie wybawi z kolega..a my na orenatakne.wrocimy to posiedzimy,pogadamy..mam nadzieke ze wroce z dobrymi wiesciami..tak sie boje jejku 

Nataszka ja robie w Alabie.odbierali ludzie w punkcie normalnie 🙂

Nie pamietam sie jak tam sie loguje..ale wiem ze jak jakis kod na mailu jest to trzeba go orzepisac nie skopiowac..ale to chyba w lab and med tak jest hehe.

Sorki bo robie. W dwoch..w alabie tykko te z pakietu 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny martwię się bardzo. Mieli dzwonić z przychodni, że są wyniki do odbioru (test pappa). Jeśli miałoby być wszystko dobrze to dzwonią panie z rejestracji, a jeśli coś jest nie tak to dzwoni lekarz. Jest 14, jeszcze nie dzwonili i boję się, że czekają aż doktor przyjdzie do pracy (zaczyna chyba od 15). Boję się 😞 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Babaja napisał:

Dziewczyny martwię się bardzo. Mieli dzwonić z przychodni, że są wyniki do odbioru (test pappa). Jeśli miałoby być wszystko dobrze to dzwonią panie z rejestracji, a jeśli coś jest nie tak to dzwoni lekarz. Jest 14, jeszcze nie dzwonili i boję się, że czekają aż doktor przyjdzie do pracy (zaczyna chyba od 15). Boję się 😞 

Nie zamartwiaj się na zapas. Trzymam mocno kciuki, będzie dobrze. A jak wypadło usg? 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Nataszka mowilam,ze bedzie dobrze 😘 wiecej.odpoczynku swoje zrobilo 🙂

Babaia dzwonili??

 

jestem po.prenatalnych.bedzie drugi syn.zdrowiutki.

moja lewa tetnica maciczna ma zly przeplyw,ale.moze to byc wina bkizny po cc i nie mogl zbadac jak.powinien i kazal.sie nie przejmowac.

poczulam zawod troszke..bo liczylam na corcie..no ale wazne ze zdrowy 🙂 w sumie doswiadczenie z chlopcem jest,bedzie latwiej 😁😁

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Gość Misiakowata123 napisał:

Nataszka mowilam,ze bedzie dobrze 😘 wiecej.odpoczynku swoje zrobilo 🙂

Babaia dzwonili??

 

jestem po.prenatalnych.bedzie drugi syn.zdrowiutki.

moja lewa tetnica maciczna ma zly przeplyw,ale.moze to byc wina bkizny po cc i nie mogl zbadac jak.powinien i kazal.sie nie przejmowac.

poczulam zawod troszke..bo liczylam na corcie..no ale wazne ze zdrowy 🙂 w sumie doswiadczenie z chlopcem jest,bedzie latwiej 😁😁

Misiakowata a który to tydzień że już określił płec? 

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Hej kobietki nie mialam wczoraj jak  pisac. 

Wyniki mam idealne w usg wyszlo wazystko super serduszko ladnie bije dzidzia ruchliwa 🥰

Jeszcze te prenatalne musze załatwić ale każdy ma tragedie z terminami 🙈 

Dzisiaj sie dowiedziałam ze mi umowe przedluza i bede mogla wrocic po macierzynskim do pracy hurra same dobre wieści od wczoraj. 

Misiakowata wiem Ty caly czas pisalas ze bedzie dobrze dziekuje Kochana za wsparcie 🥰❤️

Jestem mega szczęśliwa ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Misiakowata powiem Ci ze jestem w szoku totalnym na taka wiadomość nie spodziewalam sie ale nie bede sie cieszyla dopuki nie dostane umowy do reki. 

Ja jeszcze nie wrocilam od przyjaciolki ale ma powazne problemy z mama i obiecalam ze jeszcze zostane do 16 i dam jej bylemu dziewczynki a ona o 15 jedzie do szpitala z mama. 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dziękuję za pamięć i troskę. Zadzwoniłam w końcu wczoraj do przychodni, pani powiedziała, że doktor jeszcze nie policzyła i dadzą znać. O 21 dostałam SMSa, że wyniki są prawidłowe. Dziś odebrałam wersje papierową ❤️❤️❤️❤️ Taka ulga...

 

Misiakowata123, szok, że już płeć określili, zazdro 😍 ja też liczę na córkę, bo syna już mam, super byłoby zdobyć nowe doświadczenie 😍

 

Ja dziś byłam na uczelni, zaliczyłam przedmiot. 😁

Strasznie mnie bolą lędźwie i nerwy kulszowe, ledwo dziś chodzę 😩

Nataszka30, dobra z Ciebie przyjaciółka 😇

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Babaia znamy sie ponad 20 lat razem biegalysmy za dziecka i razem jechałyśmy na jej sprawe rozwodowa i nie wyobrazam sobie ze moglabym jej nie pomóc 😊 

Oby sie jakos u niej chociaż trochę udało uspokoić. 

A ja teraz bede przeżywać prenatalne i myśleć co wyjdzie powiem Wam ze byłyby jaja bo ja mam większość na dziewczynke 🙈😂

Jedynie wózek mam uniwersalny ha ha i  kolyske bo biała 😂

Odnośnik do komentarza

Ja nie liczę, że uda sie na prenatalnych  poznać płeć.... Chociaż może miło się zaskoczę. Mam już synka... Myślę że będzie drugi synek- bardzo by mnie to ucieszylo-  chociaż córkę też będę kochać jak swoje😅🤣🙃. Jestem nastawiona na chłopca bo mój syn już na brata oczekuje😎

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Felcia u mnie właśnie dziewczyny czekają na siostre i maz mówi że woli dziewczynki bo tatusiowe sa haha

Dzisiaj mi pisze ze on jeszcze nie wierzy że będzie bobasek nie mogl sie nadziwic ze przez 3 tyg taka ogromna różnica w wygladzie dzidzi na zdjęciu usg juz taka duża a wiecej zdjęć będzie we wtorek moze i 3d mi wydrukuje. 

Moja znajoma wie juz od 12 tyg ze dziewczynka nie robila prenatalnych ale lekarz jej robi tez w cenie wizyty 3d. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...