Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Izabelita doklaadniee, mnie ścina co chwila do spania, mąż ciągle się śmieje, że jak zaczynam marudzić to będzie mnie wynosił do spania bo wtedy nowa energia, ale co z tego jak zaraz znów chce spać 🙈 dziś to nawet na spacer wyjść mi się nie chce. 

Nataszka myślę, że już z tyłu głowy masz to, że zaraz jedzie 😞 jak samopoczucie po całym dniu? 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Można zrobić tajną tylko dla nas,alw fajnie jakby nas jeszcze wiecej bylo 🙂

dziewczyny ujawnijcie sie!!.

czesc Izabelita :))

mi mowia 19 lipca a u mojej gin 23 lipca 🙂

 

ja wczoraj mialam lepszy dzien to duzo w domu zeobilam,nawet rozebralam juz choinke.czeka tylo na wyniesienie.

bylam na spacerze z dzieckiem..wrocilam z Hiacyntami z Biedronki.jeeeejuu uwielbiam te kwiaty..bedzie wiosna w domu 🙂

wieczorem sie poklocilam z P..dzis wiecej i wogole do dupy atmosfera.

powiedzialam ze do diabetologa sobie sama pociagiem pojade i na prenatalne za tydzien.ze nie chce byc od niego zalezna..wrrr chlopy

Odnośnik do komentarza

Misiakowata nie jestem już na Facebooku na grupie--musiałam usunąć profil a co za tym idzie niestety opuścić grupę. Chętnie dołączę do Was na messengerze jeżeli powstanie grupa Lipcóweczki.  W ciąży czuje się nie bardzo mam straszne mdłości, biorę luteinę na bóle podbrzusza. Mm już synka, myślę że teraz też będzie syn- takie przeczucie🙃 a wy kogo u Was obstawiacie? 

Odnośnik do komentarza

Hej!


Po pierwsze: Wszystkiego najlepszego Dziewczyny! Dużo radości i miłości w Nowym Roku. Spełnienia marzeń i zdrowych ciąż, szybkich porodów i dobrze śpiących dzieci 😉

Witam nowe Dziewczyny. Fajnie, że jesteście.

U mnie pozytywne zaskoczenie: Pappa nieźle i nie robimy Niptu. Trochę szkoda, bo byłabym może spokojniejsza i płeć by było wiadomo ale nie będę marudzić 🙂

U nas Felicia, biorąc pod uwagę, że mam mega zachcianki na śledzie i po nich słodkie czego w pierwszej ciąży nie było, to może i chłopak. Hmm... Za 1,5 mca będzie raczej wiadomo 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Hej dziewczynki odwiozlam meza na busa zryczalam sie po drodze dziewczynki zaczely a ja przy nich 😭

Od wczoraj mam takie mdlosci calymi dniami gina mam za tydzien i musze kombinowac dzisiaj z chorobowym zeby dostac jeszcze na ten tydzien. 

Jestem bez sil i jeszcze dochodza nerwy zeby maz dojechal bezpiecznie na miejsce. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/1/2021 o 10:10 AM, Gość Isabelita napisał:

Czesc dziewczyny 🙂 witamy się i my. Termin na 24 lipca a brzuch tak wielki...jakby kilka miesięcy później juz bylo 😉

U mnie też brzuch duży, wyglądam jak w 5, 6 miesiącu 

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Felcia ja mam taki sam a gdzie to do końca. 

Moja trzylatka juz ma rytual rano wstaje puka do Wikusi (oby to byla dziewczynka), caluje brzuch i sie przytula. 

Maz wczoraj tez sie wyprzytulal wycalowal brzuch pogadal z dzidzia jak wroci to juz 6 miesiac bedzie bede ogromna 🤣🤣

W piatek jade w koncu na badania i w poniedzialek następny do lekarza oby sie zmienilo miejsce ulozenia dzidzi i bylo juz dobrze. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Nataszka30 napisał:

Felcia ja mam taki sam a gdzie to do końca. 

Moja trzylatka juz ma rytual rano wstaje puka do Wikusi (oby to byla dziewczynka), caluje brzuch i sie przytula. 

Maz wczoraj tez sie wyprzytulal wycalowal brzuch pogadal z dzidzia jak wroci to juz 6 miesiac bedzie bede ogromna 🤣🤣

W piatek jade w koncu na badania i w poniedzialek następny do lekarza oby sie zmienilo miejsce ulozenia dzidzi i bylo juz dobrze. 

Napewno będzie dobrze. Jeżeli dziecko jest nisko zapytaj może lekarza o możliwość założenia szwu okreznego na szyjkę, tak dla bezpieczeństwa. 

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, miło poznać.

Ja mam termin na 16 lipca:) dopiero tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży a to juz 12 tydzień. Testy były negatywne, zero objawów i myślałam, że znowu mam nieregularne miesiączki - wiem historia rzadka ale tak było.

Czuję się dobrze, tak jak zwykle.

Jestem już po usg pierwszego trymestru i maluch rozwija sie prawidłowo.

Pozdrawiam Was.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123

Cześć Bibsik 😄

Ja cieee..to mialas niespodzianke 😁super ,ze jestes 🙂

ja zaczelam dzis 13 tc 🙂

 

Nataszka ja Vi sie wcale nie dziwie!!na tak dlugo rozstania to nie dla mnie 😞 wspolczuje kurcze.tule mocno :*:*:*

 

ja czuje ze bedzie dziewczynka..ale gadaja mi ze na chlopca ech byle zdrowe :))

Felcia wiecej sie nas zbierze Lipcowek to zeobimy tajna albo na mess.zobaczymy 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. 

U nas termin na 4-5 lipca 2021 r. 

Jesteśmy już po USG genetycznym i Pappa i na szczęście wszystko w porządku, bo trochę obaw było. Ogólnie samopoczucie nie najgorsze, zaczynam dziś 14 tydzień i powoli mijają mdłości które trochę uprzykrzały życie w I trymestrze. 

U nas będzie chłopiec i po pradziadku dostanie na imię Stasiu. Mamy juz 9 letniego syna, który początkowo nie był zachwycony wiadomością o rodzeństwie, obecnie oczekuje z niecierpliwoscia ale zastanawiam sie jak będzie kiedy pojawi się Malenstwo 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Misiakowata dziekuje 😘😘

Fajnie ze nas przybywa  witajcie mamusie 😊

Jak bym sie nie ulozyla to mnie strasznie mdli od wczoraj tak mam ze całymi dniami nurkuje w wc 🙈

W sobotę 12 tydz skoncze moze będzie lepiej z kolejnymi tyg a juz myślałam ze jest dobrze to znowu sie od początku zaczęło eh 

Maz juz prawie na miejscu ciągle pisze to sie tak nie denerwuje a teraz byle noc przetrwać eh

Odnośnik do komentarza
Gość Nataszka30

Dzisiaj juz lepsze samopoczucie od rana chodze i jakos funkcjonuje. 

Zapalilam w piecu za chwile ide do wanny na relaksacyjna kapiel hi hi 

Dziewczynki sobie grzecznie ogladaja bajki, pozniej ugotuje im zupkę ponidorowa bo uwielbiaja. 

Kupilam sobie rennie na zgage i rewelacja w koncu nie mam tej kwasowości w buzi a i nie ciągnie na mdloaci mialam ranigast ale jest tak dziwny ze jak tylko bralam tabletke od razu na wymioty naciagalo. 

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
14 godzin temu, Gość Beatalee napisał:

Cześć Dziewczyny. 

U nas termin na 4-5 lipca 2021 r. 

Jesteśmy już po USG genetycznym i Pappa i na szczęście wszystko w porządku, bo trochę obaw było. Ogólnie samopoczucie nie najgorsze, zaczynam dziś 14 tydzień i powoli mijają mdłości które trochę uprzykrzały życie w I trymestrze. 

U nas będzie chłopiec i po pradziadku dostanie na imię Stasiu. Mamy juz 9 letniego syna, który początkowo nie był zachwycony wiadomością o rodzeństwie, obecnie oczekuje z niecierpliwoscia ale zastanawiam sie jak będzie kiedy pojawi się Malenstwo 🙂

Czesc :)) piekne imie Stasiu 🙂 witaj na forum 😄

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata123
12 godzin temu, Gość Nataszka30 napisał:

Misiakowata dziekuje 😘😘

Fajnie ze nas przybywa  witajcie mamusie 😊

Jak bym sie nie ulozyla to mnie strasznie mdli od wczoraj tak mam ze całymi dniami nurkuje w wc 🙈

W sobotę 12 tydz skoncze moze będzie lepiej z kolejnymi tyg a juz myślałam ze jest dobrze to znowu sie od początku zaczęło eh 

Maz juz prawie na miejscu ciągle pisze to sie tak nie denerwuje a teraz byle noc przetrwać eh

Oj mnie tez nawiedzily znow mdlosci.nie haftuje,ale uczucie okropne.ratuje sie migdalami 🙂

pytalas o badania jakie mamy zrobione.

oprocz tych obowiazkowych do 10 tyg(rozYczka,hiv itp) mialam krzywa cukrowa,tsh ,ft4..teraz znow tsh,ft4 po zmianie dawki Letrox na 175 i mocz.chyba trzasne tez glukose na czczo.

i od czwartku diabetolog i dieta..ale ostatnio mialamn na czczo 93 a bylam po koronie i kwarantannie.

normalnie zawsze mam ok 104.

 

co dzis na obiad?

u mnie ostatnie schabowe z ziemniakami i mixem warzyw w jogurcie..a jutro chce zrobic golabki 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...