Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kondratka

Gotowe dania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kondratka

Kupujecie czasami gotowe dania? Pracuję w domu, męża nie ma cały dzień, dzieciaki mają lekcje online i czasami po prostu brak mi sił i czasu na gotowanie. Wszyscy lubimy żurek krakusa gotowy, szukam jeszcze innych dań, które są smaczne i z fajnym składem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elaela

Ja jeżeli już to mrozonki - pierogi, pyzy, warzywa na patelnie, warzywa na zupe. Potem 10-15 min i gotowe. 

Latem robię dużo słoików z sałatkami do 2 dania albo sosy słodko kwaśne. Potem szybko makaron i kurczak podsmażony i danie gotowe. Szybko idzie też np ryba na parze; zresztą gotowanie na parze czy w piekarniku jest mega proste bo jak sobie wszystko przygotujesz to nastawiasz czas i samo się robi, nie trzeba doglądać. 

Ja jakoś wolę tak😀 ale raz na czas coś na wynos albo coś gotowego też chyba nie zaszkodzi aczkolwiek odkąd mam dziecko i drugie w drodze bardziej zwracam uwagę na to co kupuje i jem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga

Raczej nie kupuję mrożonek, moje dzieciaki ich nie lubią. Jak nie mam pomysłu na obiad zwykle zamawiam coś z restauracji z dowozem roomservice np. z kuchni orientalnej, włoskiej czy hiszpańskiej. Sprawdzona jakość i nie trzeba stać przy garach 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Meg

Cześć dziewczyny! Prowadzę ankietę na temat dlaczego chcemy zostawać mamami i szukam kobiet z wynikami badań estradiolu, amh i testosteronu

Jeśli posiadacie takie wyniki to śmiało wypełniajcie ankietę, prześlijcie dalej, jeśli znacie inne kobietki, będę dozgonnie wdzięczna za każdą pomoc w przyczynieniu się do odkryć naukowych ;D

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość angellla1

wczoraj sobie zrobiłam gar barszczu 😄 miałam akurat koncentrat krakusa, rosół z niedzieli, wyszło pysznie, a że w zamrażarce znalazłam mrożone paszteciki, których górę zobiłam na sywestra to miałam obiad z głowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidka

Gotowe dania to super opcja i rozwiązanie kiedy mamy mniej czasu, jako młoda mama czasem nie wiem w co ręce włożyć więc chętnie korzystam z takich rozwiązań np. jak dania gotowe z Frosty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emilia

Nie chcesz już prowadzić swojej spółki bo albo ma długi albo z innych powodów a nie wiesz co robić,skontaktuj się z LTDBroker skup zadłużonych spółek https://www.ltdbroker.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...