Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki do termoochrony włosów


Gość Alicka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czy możecie polecić jakaś termoochrone, która nie obciąży mi wlosow. Mam cienkie, proste niskoporowate włosy. Do tej pory stosowałam tylko serum silikonowe na końcówki bo nawet odżywka nałożona na długość w zbyt dużej ilości (która spłukuje po myci) potrafi obciążyć moje włosy .

Odnośnik do komentarza

Też mam cienkie, niskopory, teraz hennowane. U mnie wielką różnicę robi, czy nakładam serum na wilgotne czy na suche włosy. Jak nakładam na mokre, to mogę nawet nałożyć więcej, a i tak będą piękne i sypkie. Jak nakładam na suche, to jest elegancki przyklap i czasem strączki.

Teraz mam osławiony Mythic Oil i nie żałuję - obciąża najmniej z tego co do tej pory stosowałam, ale ma szklaną butelkę. Na siłownię po myciu zabieram serum z ziaji - też daje radę. Wcześniej testowałam serum z joanny (to bez alko) i to niby nawilżające z green pharmacy - były takie średnie. Joanna obciążała, green pharmacy trochę też i włosy były po nim mniej fajne chyba.

Zresztą polecam zajrzeć sobie do sklepu Trena: https://trena.pl/181-termoochrona W sklepie mają ogromny wybór takich kosmetyków do włosów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...