Skocz do zawartości
Forum

Krostki na ciałku i pleśniawki


monia1992

Rekomendowane odpowiedzi

Coreczka ma 5 tygodni. Poltora tygodnia temu na pleckach, brzuszku, troche na buzi, na uszkach i za uszkami dostała wysypke. Połozna stwierdziła, ze spozywam za duzo nabiału i mam ograniczyc o połowe i dodatkowo kapac mała w proszku, ktory w wodzie przyjmuje kolor czerwony                        (zapomniałam nazwy). No i małej to znikło. Dzisiaj nieco inne sie pojawiły. Poprzednie to były czerwone drobne, łatwo wyczuwalne krostki. Dzisiaj zauwazyłam takie jakby czerwone plamki i tylko na nozkach przypominaja wysypke. Na brzuszku ma dużo tych Czerwonych plamek. Na buzi i w okolicach uszu skora ładna. Ja z tego nabiału praktycznie całkowicie zrezygnowałam. Zdjecia też niestety wstawic nie moge. Może Wasze maluszki tez miały coś takiego? Druga sprawa to plesniawki. Położna poleciła gazikiem nasaczonym przegotowana woda przemyc. To egzaminu nie zdało. Probowałam też moczem małej ale tak siegnac akurat Na Jezyk to cieżko. Pani w aptece poleciła Aphtin ale mimo stosowania pleśniawki nie znikaja. Do przychodni dopiero po niedzieli bede dzwonic umawiac sie na pierwsze szczepienie, wiec nie chce czekac tyle czasu do wizyty na opinie pediatry.      f2wl3e5emn7vk6ut.png ug37hdger0rk78zv.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...