Skocz do zawartości
Forum

Jaki dobry okap kuchenny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy może mi ktoś polecić dobry okap kuchenny, Taki który dobrze wchłania i najlepiej w czarnym kolorze. Ten co posiadam, najchętniej bym wyrzuciła przez okno, jedna wielka porażka, prawie wogole nie wchłania i na dodatek ,podczas gotowania skrapla się woda z niego i kapie mi woda do garnków i muszę co kilka minut go przecierac sucha szmatką.

Odnośnik do komentarza

Wiele okapów jest zamontowanych po prostu za wysoko aby mógły spełniać swoją funkcję to też warto sprawdzić I montować na min dopuszczalnej wysokości z instrukcji, albo wybrać też taki który ma powierzchnię zbliżona lub większą od powierzchni kuchenki/płyty.

Proponuję sprawdzić komin czy ma odpowiednią przepustowość. Jeżeli woda się skrapla to znaczy że para wodna nie jest odprowadzona a urządzenie lub komin są zimne. O ile wyciąg jest podłączony do komina. Jeżeli tylko filtr węglowy bez komina. To nic się nie da zrobić.

Jesli mam natomiast polecić tutaj polecić dobrą firmę, to bedzie to firma Nortberg https://nortberg.pl/okapy-teleskopowe.html Na stronie jest ich katalog. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...