Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ola

Zanik bólu piersi w cyklu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola

Witam serdecznie,

Otóż mam pytanie czy któraś z Was miała zanik objawów przedmiesiączkowych? Zazwyczaj bolesność piersi jak i pobolewanie jajników była na tyle duża, że już w okolicach owulacji nie mogłam chociażby biegać. Teraz od 2 cykli kompletnie zero zgrubień jak i bolesności. Miesiączki były może ciut krótsze i bardziej śluzowate, kolejna za 2 dni i ponownie kompletnie brak zwiastunów. Ciążę raczej wykluczam, bardziej myśle o jakichś zaburzeniach.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
20 minut temu, Gość Ola napisał:

Witam serdecznie,

Otóż mam pytanie czy któraś z Was miała zanik objawów przedmiesiączkowych? Zazwyczaj bolesność piersi jak i pobolewanie jajników była na tyle duża, że już w okolicach owulacji nie mogłam chociażby biegać. Teraz od 2 cykli kompletnie zero zgrubień jak i bolesności. Miesiączki były może ciut krótsze i bardziej śluzowate, kolejna za 2 dni i ponownie kompletnie brak zwiastunów. Ciążę raczej wykluczam, bardziej myśle o jakichś zaburzeniach.

Pozdrawiam,

Ja tak mam. Czasami co owulacja to bolą mnie tak jajniki że apa muszę brać. No nie idzie normalnie żyć . Z bolescuami przed malpa jest podobnie. Np teraz. 0 bolacych piersi i cmienia w podbrzuszu. Tylko byłam trochę wzdeta. No i miesiączka była słabsza i krótsza.  Na szczęście. Może to przez zmianę pogody? Nie wiem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola
4 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

Ja tak mam. Czasami co owulacja to bolą mnie tak jajniki że apa muszę brać. No nie idzie normalnie żyć . Z bolescuami przed malpa jest podobnie. Np teraz. 0 bolacych piersi i cmienia w podbrzuszu. Tylko byłam trochę wzdeta. No i miesiączka była słabsza i krótsza.  Na szczęście. Może to przez zmianę pogody? Nie wiem ...

Oby pogoda 🙂Tyle, że dotąd zawsze mniej lub bardziej organizm dawał znać o fazie cyklu więc niemałe zaskoczenie. Niby na plus, bo 3 miesiąc nic nie boli, ale trochę odbieram to jak anomalię. Może też małe przewrażliwienie spowodowane wcześniejszą operacją wycięcia nieproszonego gościa z piersi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...