Skocz do zawartości
Forum

Jestem w rozsypce


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś długo mi wyszło ale może ktoś przeczyta bo nie wiem nie dam rady. Cześć wszystkim. Mam syna w maju skończył 3 lata. Z partnerem jesteśmy 4 lata a raczej byliśmy przestało mi się układać to jest alkoholik i kłamczuch, zarzuca mi zdrady, czasem doszło do rękoczynu. Wciągnął mnie w długi które ja sama spłacam. Nie wolno i nigdzie jechać do znajomych, za to on może wszystko. Wynajmowaliśmy jedno, drugie mieszkanie przy trzecim dom z którego nas wyrzucili bo nie płacił potem było mieszkanie gdzie znowu powtórka. Aktualnie mieszkamy u moich rodziców gdzie on dalej nie płaci. Około rok temu byliśmy na zakupach kilka sklepów podczas gdy on tak mnie zdenerwował naj*bał się wtedy na zakupach. Nie miałam komu się wygadać i spotkałam się z byłym on mówił że nadal coś do mnie czuje i żebym go zostawiła. Potem zobaczyłam post że ma dziewczynę i coś we mnie pękło poczułam się smutna nawet kilka razy się jeszcze z nim spotkałam. Przychodził do mnie do pracy. Mieszkałam wtedy obok niego więc często się widzieliśmy. Gdy się przeprowadziłam zadzwonił i nalegał na spotkanie czasem jeszcze piszemy. Do mojego obecnego partnera czuję obrzydzenie od o koło roku przestało mi zależeć, siedzę z nim chyba z przyzwyczajenia. A co myślicie jak chcę z nim seksu to bierze mnie na siłę albo jak śpię ja nie nie mam ochoty kilka razy próbowałam ale nie czuję nic. Druga sprawa z jaką chciałam tu napisać to koło 20 października powinnam dostać okres czasem spóźniał się max 4 dni miałam w tym czasie typowe objawy jak na okres ale do tej pory go nie mam nie wiem co robić.

Kupiłam test zrobię rano ale strasznie się boję.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...