Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość myszka123

Najtańsza apteka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka123

Która apteka stacjonarna ma najlepsze ceny ?? Mamie chcę coś znaleźć, już wiele leków bierze na stałe i sporo na to pieniedzy wydaje. Czy któraś apteka ma promocje dla seniorów??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eksia

Z tego co kojarzę w dozie mają akcję dla seniorów, zniżkę na leki -20%, w godzinach rannych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosiak

Tak, moi rodzice ostatnio skorzystali. Jak osoby po 60 roku życia zrobią zakupy w DOZ aptece między 8 a 12 to dostają na leki 20% zniżki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gratka

Fajnie wiedzieć o takiej promocji, przekaże dziadkom na pewno, seniorzy kupują dużo leków więc miło, że jest taka zniżka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzanna

A nie wiecie do kiedy ta promocja w DOZie obowiązuje? Czy warto powiedzieć babci, żeby zrobiła sobie zapas leków na kilka miesięcy?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bańka

Nie wiem ile potrwa ta promocja DOZ, ale nie wszystkich leków da się zrobić na kilka miesięcy zapas. Podejrzewam, że promocja może trwać tyle co będą trwały godziny seniora. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Frytka

W DOZ seniorzy są +60 i godziny są od 8 do 12. Fajna opcja bo jednak jak dla mojej mamy to są oszczędności około 100 zł miesięcznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patka
W dniu 1/12/2020 o 2:13 AM, Gość Zuzanna napisał:

A nie wiecie do kiedy ta promocja w DOZie obowiązuje? Czy warto powiedzieć babci, żeby zrobiła sobie zapas leków na kilka miesięcy?:)

Nie wiem jaką ilość leków Twoja babcia bierze i ile wydaje miesięcznie, ale przy promocji -20% na pewno opłaca się wziąć coś w zapasie jeśli ma przez lekarza wypisane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina

To prawda, póki jest promocja, warto wykupić więcej stałych leków, moja babcia tak zrobiła żeby potem nie przepłacać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eklerka

I ta promocja obowiązuje w każdej aptece stacjonarnej DOZ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...