Skocz do zawartości
Forum

Zanik ochoty na seks


Gość kretka

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił sie jakieś pół roku temu. Zrobiłam sobie badania hormonalne, odstawiłam tabletki anty i nadal mi się nie chce. Straciłam zupełnie zainteresowanie tą sferą i mąż mnie się ciągle dopytuje o co chodzi. Czemu tak się zachowuję... Już nie wiem co mu na to odpowiedzieć. Moja pani ginekolog rownież rozkłada ręce.
Co robić? Jak to ratować?

Odnośnik do komentarza

No jak to pani ginekolog rozkłada ręce? Może te tabletki włynęły tak negatywnie i teraz jest wciąż problem. Ja po odstawieniu pół roku nabrałam ochoty na seks, ale też byyłam załamana. Teraz tylko barierowo się zabezpieczamy diafragmą [reklama usunięta] i libido jest w końcu w normie

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Powiem Ci,ze wiele kobiet w którymś okresie przechodzi taki kryzys. Jeśli nie bierzesz tabletek i wszystkie badania masz w normie to najprawdopodobniej problemem jest tutaj rutyna małżeństka Próbowałaś moze jakoś rozweselić atmosferę? Proponuję
świeczki i czerwoną bieliznę
jakieś zabawki erotyczne ( wibrator, przepaska na oczy)
hiszpańska mucha ( w polsce jest to sprzedawane jako sex elixir)
super są jeszcze prezerwatywy z wypustkami . Nie każdy to czuje ale ja lubię

Odnośnik do komentarza

Skutków ubocznych nie ma żadnych bo jest to bezpieczny, ziołowy środek tak więc niby jak ma powodować skutki uboczne ? Placebo raczej rówinez nie... .W jego przypadku były przeprowadzone badania i wyszło z nich z tego co pamiętam,że działa na 93% kobiet. Na mnie działa. Nie dowiesz się sama dopóki sobie nie wypróbujesz.

Odnośnik do komentarza

A moze wprowadzić jakieś urozmaicenia do seksu? 

Coś takiego moze zupełnie odmienic Wasz seks.... Ze swojej strony polecam masaż erotyczny [reklama usunięta]. Mozecie na taki masaż wybrać się tez we dwoje. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...