Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę zajść :(


Gość dikinsenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kochane kobiety, 

jestem już załamana totalnie... od 2 lat staramy się z mężem o dzidzusia. Mój mąż jest głęboko wierzący nie zgadza się na in vitro i inne nie naturalne sposoby planowania rodziny.

Byłam u 3 lekarzy ginekologów, wszystkie badania zrobione, żadnych odchyleń od normy.. więc co może być powodem, brakuje mi już sił?

Moje życie toczy sie wokól dni płodnych, niepłodnych, seks to tylko kojarzy mi się z możliwym zapłodnieniem, non stop mierze sobie temperaturę, mam wrażenie, ze im więcej obserwuje swój cykl to jest gorzej

Co mogę jeszcze zrobic?

Dziewczyny piszą tu i na innych forach o testach ze śliny i komputerach cyklu, mąż chce mnie w to zaopatrzyć, co o tym myśliscie???

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej może to być bariera spowodowana Twoja psychiką ale równie dobrze wina może leżeć po stronie Twojego męża. Niestety teraz mężczyźni mają coraz to gorszą jakość swojego nasienia, co przekłada się na płodność.

Polecam zajrzeć na wątek na forum 

 

Dziewczyny bardzo dużo przeszły ale wspierają się i doradzają w kwestii koniecznych badań do wykonaj dla kobiet i mężczyzn oraz odpowiedniej suplementacji aby wspomóc zajście w ciążę oraz szczęśliwie ją donosić.

Pozdrawiam i życzę Wam powodzenie!

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/10/2020 o 4:10 PM, Gość dikinsenka napisał:

Witam Kochane kobiety, 

jestem już załamana totalnie... od 2 lat staramy się z mężem o dzidzusia. Mój mąż jest głęboko wierzący nie zgadza się na in vitro i inne nie naturalne sposoby planowania rodziny.

Byłam u 3 lekarzy ginekologów, wszystkie badania zrobione, żadnych odchyleń od normy.. więc co może być powodem, brakuje mi już sił?

Moje życie toczy sie wokól dni płodnych, niepłodnych, seks to tylko kojarzy mi się z możliwym zapłodnieniem, non stop mierze sobie temperaturę, mam wrażenie, ze im więcej obserwuje swój cykl to jest gorzej

Co mogę jeszcze zrobic?

Dziewczyny piszą tu i na innych forach o testach ze śliny i komputerach cyklu, mąż chce mnie w to zaopatrzyć, co o tym myśliscie???

Cześć! Koniecznie wyślij męża na badania. Może tam jest problem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...