Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość majjjja

Wspomaganie po chorobie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majjjja

Dziewczyny jak pomóc małemu wrócić do sił? Miał anginę, nie chcia za bardzo jeść bo gardło bolało, apetyt nie wrócił 😞 widze ze ciągle zmęczony kombinuję z jedzeniem i już nie ma pomysłu jak go przekonać do jedzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość leika12345

kiedyś swojemu synkowi kupowałam do picia takie nutridrinki frebini, można je na pewno w dozie kupić,bez problemu dawał to wypić bo to ma objętość jak mały jogurt, a zawierają dużo białka i witamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majjjja

dzięki za podpowiedź, kupiłam w doz te drinki, synek wypił już 3 w sumie od wczoraj, nawet mu posmakowały, widzę ze powoli powoli wraca mu energia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alenia

A wiecie może, czy któryś z tych nutridrnków z DOZu mogę podać osobie chorującej na cukrzycę? Dla wzmocnienia, kiedy nie ma apetytu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzka

Na pewno przyda mu się probiotyk Multilac aby wspierać mikroflorę jelit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelka

jeśli brał antybiotyk to koniecznie dawaj mu probiotyk teraz, dla synka kupuję synbiotyk multilac baby, po antybiotyku jeszcze daję zazwyczaj 2-3 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaminy - najlepiej w postaci warzyw i owoców, no i dobry probiotyk 🙂  nie każdy z apteki jest skuteczny tak, jak go opisują, ja polecam coś takiego - https://mynarum.com/narum-mumio-200-mg--30-kapsulek,61,53.html dostępny tylko w internecie jak na razie, ale warto zamówić, przy antybiotykoterapii to chyba najlepsza opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...