Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość MILA

Kiedy można usłyszeć bicie serduszka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MILA

czesc wszystkim. Jest to moja 1 ciaza i chcialabym wiedziec, kiedy mozna uslyszec bicie serduszka ? Podczas wizyty, ktora dopiero bd za kilka dni bede w 6 tyg i 3 dniu ciazy wg moich obliczeń. Prosze o odpowiedz 🙂 pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim jest różnica między zobaczyć a usłyszeć - niektórzy lekarze nie włączają dopplera w pierwszych tygodniach z uwagi na wątpliwości co do wpływu na dziecko. Ja serduszko zobaczyłam na ekranie w 7 tygodniu, a w 11 usłyszałam jak bije 🙂

W tym momencie prawdopodobnie będziesz już mogła zobaczyć serduszko - ale nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie będzie go widać! Zapewne w takim wypadku lekarz umówi kolejną wizytę np. tydzień później. Ja pod koniec 6 tygodnia zobaczyłam tylko pęcherzyk z zarodkiem, a bijące serduszko pokazało się dopiero tydzień później. To zupełnie normalne, może wynikać np. z przesunięcia owulacji, ułożenia zarodka albo jakości samego aparatu USG 🙂

zi133e3kl1gu43kf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elaela

Ja byłam w 6 tc i już było słychać ale są dziewczyny co dopiero w 8 tc usłyszały i tylko nie potrzebnie się stresowaly bo wcześniej nic nie było. Zatem do gin nie ma sensu lecieć zaraz po teście czyli w dniu spodziewanej miesiaczki tylko trochę później, dla własnego spokoju. 8 tc to taki optymalny czas. Powodzenia🐞🍀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

W 6tc będziesz miała tylko potwierdzenie ciąży. Serduszko właśnie w 8tc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...