Skocz do zawartości
Forum

Kiedy można usłyszeć bicie serduszka ?


Gość MILA

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim jest różnica między zobaczyć a usłyszeć - niektórzy lekarze nie włączają dopplera w pierwszych tygodniach z uwagi na wątpliwości co do wpływu na dziecko. Ja serduszko zobaczyłam na ekranie w 7 tygodniu, a w 11 usłyszałam jak bije 🙂

W tym momencie prawdopodobnie będziesz już mogła zobaczyć serduszko - ale nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie będzie go widać! Zapewne w takim wypadku lekarz umówi kolejną wizytę np. tydzień później. Ja pod koniec 6 tygodnia zobaczyłam tylko pęcherzyk z zarodkiem, a bijące serduszko pokazało się dopiero tydzień później. To zupełnie normalne, może wynikać np. z przesunięcia owulacji, ułożenia zarodka albo jakości samego aparatu USG 🙂

zi133e3kl1gu43kf.png

Odnośnik do komentarza

Ja byłam w 6 tc i już było słychać ale są dziewczyny co dopiero w 8 tc usłyszały i tylko nie potrzebnie się stresowaly bo wcześniej nic nie było. Zatem do gin nie ma sensu lecieć zaraz po teście czyli w dniu spodziewanej miesiaczki tylko trochę później, dla własnego spokoju. 8 tc to taki optymalny czas. Powodzenia🐞🍀

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...