Skocz do zawartości
Forum

Britax Smile 3


jot.jot

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie mamy,

ponieważ z racji kolejnych rekordów zachorowań nie chciałabym włóczyć się teraz po sklepach bez potrzeby, chętnie posłucham porad na temat wyboru pierwszego wózka 🙂

Na razie mój główny kandydat to Britax Smile 3. Czy któraś z Was miała z nim może do czynienia?

Mam niestety spore wymagania, ponieważ z jednej strony mieszkam na 4 piętrze bez windy i mam mały bagażnik, więc wszelkie kobyły odpadają... a z drugiej strony w mojej okolicy dominują typowe polskie porozbijane i dziurawe chodniki, bardzo wysokie krawężniki, trochę kostki brukowej, więc wózek musi sobie naprawdę dobrze radzić w takim terenie. 

Maluch przyjdzie na świat wiosną, więc gondola nie musi być duża. Zależy mi za to na względnie niskiej wadze, dobrej amortyzacji, opcji składania całości w jednym kawałku i możliwości odchylenia oparcia zupełnie na płasko. Britax wydaje się najlepszy, jest nieduży po złożeniu i podobno ma niezłą amortyzację - ale tego niestety nie mam jak zweryfikować. 

Ponieważ widzę na forum zalew botów reklamujących wózki Anexa z góry zaznaczam, że Anexy odpadają z uwagi na zbyt dużą wagę i zbyt duże rozmiary po złożeniu wózka w wersji spacerowej 🙂

zi133e3kl1gu43kf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...