Skocz do zawartości
Forum

Niepłodność - polecany lekarz śląskie/małopolskie?


Gość Olii

Rekomendowane odpowiedzi

Część,

Od kilkunastu miesięcy staramy się o ciążę, były dwie małe może 3miesięczne przerwy... cykle stymulowane Clo, duphastonem lub luteiną. Do tego zażywam pregna start, vitrum d3 forte, glucophage, był też przez miesiąc dostinex ale chyba prolaktyna znowu podskoczyła. Wyniki męża dobre. Od czerwca miałam pod rząd 3 cykle z Clo, teraz jestem po 1 próbie z gonalem ale nie udało się wystymulować pęcherzyków i czekam na nowy cykl z gonalem tylko w większej dawce...

Czy ktoś z Wam może polecić dobrego ginekologa mającego doświadczenie w leczeniu niepłodności i pomoże w zajściu w ciążę? Najlepiej w okolicach Bielska-Białej ale jestem skłonna jeździć nawet 100km na wizyty...

Odnośnik do komentarza

Cześć, z całego serca polecam swoją ginekolog Patrycja Fiegler-Rudol. Wspaniała lekarka, cudowne podejście do każdej kobiety, która ma problem z zajściem w ciążę czy też utrzymaniem jej. Mi pomogła w utrzymaniu dwóch ciąż po wcześniejszych stratach, a moim dwóm koleżanka, które niestety starały się latami o dzieci pomogła w zajściu w ciążę i szczęśliwym ich zakończeniu. 

Pani Patrycja to Anioł, wchodząc do gabinetu od razu czujesz że tu Ci pomogą.

Przyjmuje w Przyszowicach, dość daleko od Bielska ale naprawdę warto. Poniżej link do strony jej gabinetu.

http://www.gabinet-ginekologiczny.com/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...