Skocz do zawartości
Forum

Bardzo dziwna sytuacja


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałam sie podzielić swoja historią i poradzić. W piątek na dzień przed spodziewanym okresem zrobilam test ciążowy. Pink test czulosc 10. Okolo godziny 12 i drugi kolo 18 i na obu wyszła druga bardzo blada, jasna, ale widoczna kreska. Powtorzyłam na drugi dzien z porannego moczu ten sam test i byl negatywny. Popoludniu drugi to samo, a wieczorem okres. Pomyslalam, ze pewnie ciąza biochemiczna. Dzis mam drugi dzien krwawienia normalnego jak zawsze w okres. Zostal mi jeden test, wiec go dzis dla pewności zrobilam i znowu wyszla bladziutka lekka kreska, ale widoczna. I teraz jestem zdezorientowana. Przeciez wczoraj przed okresem testy byly juz negatywne. Juz sobie zsczelam wkrecac jakies nowotwory, ktore daja podwyzszony wynik HCG🤦‍♀️🙆‍♀️ jutro pojade na bete, ale do tego czasu chyba zwariuje🙆‍♀️

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Dominika napisał:

Może to nie miesiączka tylko Krwawienie? Jesteś pewna , że to miesiączka? 

Wyglada tak samo jak zwykle. Ilosc i wyglad jak zwykle. Skrzepy i ciemna krew. Nie widze roznicy w niczym, wiec chyba miesiaczka. Jedynie co to w dzien okresu zawsze spadala mi temp, a teraz nadal wysoko 37,2 Nie wiem juz co o tym wszystkim myslec, ale mam juz najczerniejsze mysli🙆‍♀️

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Anna napisał:

Wyglada tak samo jak zwykle. Ilosc i wyglad jak zwykle. Skrzepy i ciemna krew. Nie widze roznicy w niczym, wiec chyba miesiaczka. Jedynie co to w dzien okresu zawsze spadala mi temp, a teraz nadal wysoko 37,2 Nie wiem juz co o tym wszystkim myslec, ale mam juz najczerniejsze mysli🙆‍♀️

 Moze jesteś w ciąży jednak warto iść na bete chociaż różnie to bywa kochana w moim przypadku mam około 8 testów pozytywnych a bete 0.05 oraz brak miesiączki.. Zrób test rano i idź na bete 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Dominika napisał:

 Moze jesteś w ciąży jednak warto iść na bete chociaż różnie to bywa kochana w moim przypadku mam około 8 testów pozytywnych a bete 0.05 oraz brak miesiączki.. Zrób test rano i idź na bete 

13 minut temu, Gość Dominika napisał:

Może to nie miesiączka tylko Krwawienie? Jesteś pewna , że to miesiączka? 

Wyglada tak samo jak zwykle. Ilosc i wyglad jak zwykle. Skrzepy i ciemna krew. Nie widze roznicy w niczym, wiec chyba miesiaczka. Jedynie co to w dzien okresu zawsze spadala mi temp, a teraz nadal wysoko 37,2 Nie wiem juz co o tym wszystkim myslec, ale mam juz najczerniejsze mysli🙆‍♀️

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Anna napisał:

O kurcze to tez mega dziwna sytuacja u Ciebie. Jeszcze sie nie spotkalam z taka sytuacja... a u lekarza bylas ? Lub sie wybierasz? Cz powtarzasz moze jeszcze ta bete?

 

Mam zamiar iść ale boję z siebie zrobić idiotkę z tego wyniku Pani od której odbieralam wynik mówiła że jest możliwa ciąża, ale pierwszy raz spotykam się z taki zapisem bety chyba że u nich jest inaczej najgorsze jest to że obok nie mam zapisanych norm bety. Tak chce isc jeszcze raz zrobić, ale do innego laboratorium 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Anna napisał:

To dziwne jakies to labolatorium... ale skoro mowila, ze jest szansa, a tyle testow pozytywnych masz to wydaje mi sie ze jest duza nadzieja 🙂  trzymam kciuki

 

Tobie również kochana nie wkręcają sobie Strasznych rzeczy wszytko będzie dobrze ❤

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...