Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego większość kobiet po porodzie...?


Gość ....aaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem młodym chłopakiem mam 21 lat nie jestem ojcem i moja dziewczyna nie spodziewa się dziecka . Zanim zacznę swoje pytanie proszę o wyrozumiałość i ograniczenie negatywnych komentarzy. 

Ostatnio zauważyłem bardzo dziwne zjawisko, otóż chodzi o to, że większość kobiet, czy młodych dziewczyn w moim wieku po porodzie zmienia się na gorsze już wyjaśniam o co mi chodzi  :                             Mam kilka koleżanek, które znam osobiście jak i również tzw. Influencerki  co  na instagramie pokazują zdjęcia i filmy na yt.           No i gdy nie były w ciąży lub w trakcie zdjęcia i filmy były w miarę okej.                          No i po porodzie większość z nich "lansuje" się w internecie ciągle wrzuca zdjęcia dziecka : a to jak śpi, jak są na spacerze, jak trzyma na rękach, jak leży w wózku i  tak praktycznie bez przerwy. Te youtuberki nagle zmieniają kontent i nie nagrywają już filmów jak kiedyś (fajne i ciekawe) tylko : poród i ciąża.   A odnośnie moich koleżanek dziwi mnie fakt że przez porodem i zajściem w ciąże nie były zbytnio aktywne w serwisach typu: facebook i instagram a gdy pojawiło się dziecko to taka zmiana. Codziennie lub co 2 dni zdjęcia dziecka po kilka (czasami kilkanaście) razy dziennie, jak są na spacerze albo informacja ile ma już miesięcy, itp. Ja rozumiem że dziecko to może być dla nich szczęście i coś wspaniałego ale bez przesady bo to po jakimś czasie robi się niesmaczne.   A wy co o tym sądzicie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...