Skocz do zawartości
Forum

Dziwny wynik testu


Gość Olala

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gość Olala napisał:

https://zapodaj.net/5f4ec1481650b.jpg.html

Wydaje mi się mimo wszystko negatywny, ale jakaś wątpliwość przeszła przez myśl..

Zrob jeszcze jeden. Ja już zrobiłam chyba z 8 testów i na każdym taka jasna kreska 🤦‍♀️🤦‍♀️ betę mam 0.05 i sama nie wiem co o tym myśleć wszystkim... 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Dominika napisał:

Zrob jeszcze jeden. Ja już zrobiłam chyba z 8 testów i na każdym taka jasna kreska 🤦‍♀️🤦‍♀️ betę mam 0.05 i sama nie wiem co o tym myśleć wszystkim... 

Rzeczywiście powtórzę test, bo wolę mieć wynik zero-jedynkowy. W Twoim przypadku bardziej byłabym skłonna uwierzyć w pozytyw, ale znowu beta jest zadziwiająco niska..

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Olala napisał:

Rzeczywiście powtórzę test, bo wolę mieć wynik zero-jedynkowy. W Twoim przypadku bardziej byłabym skłonna uwierzyć w pozytyw, ale znowu beta jest zadziwiająco niska..

Dzisiaj był mój dzień na miesiączkę ale nie dostałam więc czekam do poniedziałku i wtedy zapisze się do ginekologa 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Dominika napisał:

Dzisiaj był mój dzień na miesiączkę ale nie dostałam więc czekam do poniedziałku i wtedy zapisze się do ginekologa 

W takim razie życzę powodzenia!;)

Ja wpierw powtórzę test, a jeśli znów wyjdą takie niuanse to też pozostanie do zbadania beta. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Ogvh napisał:

Wadliwy test!!!!!!

 Druga kreska powinna wyjść w polu T. A tam jest pusto. Radzę wybrać się na betę jesli jest Pani po terminie miesiączki. Pozdrawiam

Miesiączka była, ale nieco skąpa i bez żadnych innych typowych objawów. Stąd test, który notabene nie rozwiał w pełni wątpliwości. Chyba faktycznie jakiś wadliwy egzemplarz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Dominika napisał:

Dzisiaj był mój dzień na miesiączkę ale nie dostałam więc czekam do poniedziałku i wtedy zapisze się do ginekologa 

Niech Pani zrobi jeszcze raz betę. A do ginekologa się wybrać po 6tc gdy beta będzie ok 10000. Do 6tc usg jeszcze może nic nie pokazać.  

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Olala napisał:

Miesiączka była, ale nieco skąpa i bez żadnych innych typowych objawów. Stąd test, który notabene nie rozwiał w pełni wątpliwości. Chyba faktycznie jakiś wadliwy egzemplarz. Pozdrawiam.

To jesli @ była to test mimo że wadliwy nie pokazał drugiej kreski w polu T. Ja też mam czasami słabsze, które przychodzą bez zapowiedzi. Testów nie robię. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...