Skocz do zawartości
Forum

Wczesna ciaza-pobolewanie brzucha. Czy to oznacza poronienie ?


Gość amela

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny. 

Przez kilka dni po owulacji bolało mnie podbrzusze, lekko. Zrobilam test w dniu spodziewanej miesiaczki. 2 kreski. Do teraz mam te pobolewanie brzucha, ale nie sa to silne skurcze

 Brak jakichkolwiek plamien, krwawien. Czy to jest normalne, czy jednak poronienie ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość amela napisał:

hej dziewczyny. 

Przez kilka dni po owulacji bolało mnie podbrzusze, lekko. Zrobilam test w dniu spodziewanej miesiaczki. 2 kreski. Do teraz mam te pobolewanie brzucha, ale nie sa to silne skurcze

 Brak jakichkolwiek plamien, krwawien. Czy to jest normalne, czy jednak poronienie ?

A czemu odrazu poronienie?

Taki Ból o różnym stopniu nasilenia jest zupełnie normalny.

Odnośnik do komentarza

Nie stresuj się na zapas.

Z tego co zdążyłam zauważyć, pobolewanie brzucha może oznaczać wszystko.

Ja jestem chyba kiepskim przykładem, bo mnie bolał brzuch jak na okres i niestety ciąża obumarła... Ale moje znajome, które są teraz szczęśliwymi mamami też wspominały, że na początku bolał je brzuch jak na okres.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość amela napisał:

Natalia, przepraszam, ze zapytam. Czy jedyne objawy poronienia jakie mialas to bol czy byly plamienia, krwawienie?

Bóle podbrzusza będą towarzyszyć Pani przez całą ciążę. Ciało Przygotowywuje się na noszenie powiekszajacego się dziecka. 

A bóle poronne to jest zupełnie inny rodzaj bolu. Im wyższa ciąża tym są silniejsze. Dochodzi najpierw plamienie A potem krwawienie. I okropny ból, skurcze. 

Więc ból jak przed @ jest normalny. Dojdą jeszcze klucia jajników, choć niekoniecznie.

Dziewczyny odlozcie te telefony. Wyłącznie Internet i Cieszcie się ciąża i nie doszukujcie się problemów gdy ich nie ma. Bo dzieciaczki jakieś znerwicowane się urocza.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość amela napisał:

Natalia, przepraszam, ze zapytam. Czy jedyne objawy poronienia jakie mialas to bol czy byly plamienia, krwawienie?

Nie było plamien. Często czułam bóle brzucha. Dwa razy w nocy obudziłam się nawet z takim dość mocnym. Jednak w międzyczasie były wizyty u lekarza i było niby ok. A potem nagle minęły mi wszystkie objawy, typu ból piersi i mdłości, jakby z dnia na dzień i na USG okazało się że serduszko już nie bije

Odnośnik do komentarza

Mnie też na początku ciągle bolał brzuch. W tych pierwszych tygodniach najbardziej, o dziwo dużo bardziej niż teraz, kiedy brzuszek faktycznie zaczyna rosnąć 🙂

Wiadomo, że na początku jest strach czy wszystko w porządku i człowiek denerwuje się każdym ukłuciem w okolicy brzucha. I sama po sobie wiem jak trudno "się nie przejmować". Więc po prostu trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 🙂 

A, i warto pamiętać, że samo krwawienie też nie musi od razu oznaczać poronienia! Wiem bo przeżyłam 🙂Choć oczywiście koniecznie trzeba je skonsultować z lekarzem.

Edytowane przez jot.jot
Dopisek

zi133e3kl1gu43kf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...