Skocz do zawartości
Forum

Skierowanie na badania


Gość Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,

jestem  w 9tc. Ginekologa mam prywatnie. Trochę to konieczność niż wybór, ponieważ lekarz jest naprawdę dobry, a w moim mieście nie ma ginekologa. Tego już po prostu znałam i nie szukałam w innych miastach, poza tym do prowadzenia ciąży lepiej wybrać kogoś sprawdzonego.

Do sedna. Lekarz podał mi listę badań, które powinnam zrobić przed kolejną wizytą. Powiem szczerze, że ich ilość przeraziła mnie. Aż chce mi się płakać, bo domyślam się ile to może kosztować. Zastanawiałam się czy mogę zgłosić się do lekarza rodzinnego, aby dał mi skierowanie chociażby na część tych badań, aby koszty były mniejsze.

 

Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tych sprawach? Warto zgłaszać się do rodzinnego? I jeśli tak, to powiedzieć wprost o co chodzi czy raczej niechętnie da skierowanie skoro chodzę do ginekologa prywatnie?

Odnośnik do komentarza

Ja przy pierwszej ciąży też chodziłam prywatnie i poszłam do rodzinnego z pytaniem czy może mi dać skierowanie, bez problemu dostałam. Ale trzeba wziąć pod uwagę , że niestety przez całą ciążę są co i rusz jakieś badania, i na dłuższą metę to nie przejdzie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...