Skocz do zawartości
Forum

Plamienia pomocy przyszłe mamy !


Gość Inga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 25 lat jestem w mojej pierwszej ciąży. Obecnie 5+3. O ciąży dowiedziałam się w 4 tygodniu lecz moja radość nie trwała długo po dwóch dniach dostałam plamienia podczas podcierania się. Pojechałam do mojego lekarza zbadał okazało się wszystko okej przepisał Duphaston i kazał leżeć co dwa dni zdawałam relacje po paru dniach ustąpiło, ale nie na długo trwało to dwa dni i plamie spowrotem cały czas jestem pod opieka lekarza znowu leżę i biorę tabletki za dwa dni wizyta. Nie wiem co myśleć co robić wiem, ze nie jest to zależne ode mnie ale bardzo się martwię, bo jestem taka bezradna. Czy któraś z Was mogla by mi powiedzieć czy tez tak miała ? Jakieś rady?? 

Odnośnik do komentarza

A czy miałaś już robione usg? Było widać pecherzyk? Jedyne co mogę powiedzieć to byś robiła betę? Patrz co 48h czy prawidłowo wzrasta. Obserwuj plamienia, jaką mają gęstość i kolor. Jeśli pojawi się.krew i skrzepy to jedź na sor lub do swojej gin. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ogvh napisał:

A czy miałaś już robione usg? Było widać pecherzyk? Jedyne co mogę powiedzieć to byś robiła betę? Patrz co 48h czy prawidłowo wzrasta. Obserwuj plamienia, jaką mają gęstość i kolor. Jeśli pojawi się.krew i skrzepy to jedź na sor lub do swojej gin. 

Tak miałam USG dwa razy jest pęcherzyk betaHCG również ponad 500 🙂 kolor przeważnie brąz lub taki różowy śluz czasem krew. Nie jest to krwawienie lecz plamienie. Samo z siebie nie leci podczas podcierania albo wypróżniania 🙂 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Inga napisał:

Tak miałam USG dwa razy jest pęcherzyk betaHCG również ponad 500 🙂 kolor przeważnie brąz lub taki różowy śluz czasem krew. Nie jest to krwawienie lecz plamienie. Samo z siebie nie leci podczas podcierania albo wypróżniania 🙂 

Kochana powtórz betę. Też tak plamilam, niestety dobrze się to nie skonczylo. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...