Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Timere

Walka z kolką niemowlęcą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Timere

Kobietki, pomóżcie moja córcia ma 5 tygodni i co wieczór walczymy z kolką.. Lekarz zalecił zmianę mleka i dał Delicol, który nie pomagał wcale. Wróciliśmy do Espumisanu, kupiłam butelkę z wkładką antykolkowa, myślałam że to chociaż trochę pomoże. Ja już jestem bezradna, nie mogę patrzeć jak ona się męczy wieczorem, jedynie na krótko uspokaja ją nagrzewanie brzuszka ciepłym powietrzem z suszarki...

Niedawno prosiłam was o opinię na temat tych kropelek z Niemiec Sab Simplex. I chyba jednak je kupię dla córci. Mam pytanie do mam które je podawały swoim maluszkom :

Jak często można je stosować (do każdego posiłku), jaką dawkę podac i czy stosowalyscie je na własną rękę bez konsultacji z lekarzem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soli

Polecam raczej Delicol. Moim zdaniem skuteczniejsze i jeśli kolka jest spowodowana nietolerancją laktozy to bedzie to najlepsze rozwiązanie.

15 kropli przed każdą butelka. Potem jak juz zaczną pomagać mozna zmniejszać dawkowanie (oczywiśćie krople mozna podawać również przy karmieniu piersią, nie ma tutaj znaczenia czy sie karmi mlekiem modyfikowanym czy mlekiem z piersi) Nam te krople uratowały noce. Córka płakała za dnia i całe noce, niekiedy wiele godzin. Najgorzej było po karmieniu. 

Masz ten woreczek z pestkami wiśni do nagrzewania? On też pomaga i masowanie brzuszka. Daje to chwilową ulge ale moim zdaniem dobrze jest wypróbować czegos co pomaga.

NO i cierpliwości. Kolka w końcu przejdzie, nie jest na stałe ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soonka

Ja pamiętam jak mój syn miał kolki i to megaaa straszne . Kolega w Niemczech kupił nam krople na kolki i od razu pomogło tylko nazwy nie pamiętam bo to było już 6 lat temu . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...