Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe mamy 2021


Gość Matylda

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Chciałabym się z Wami przywitać 👋🏻 widzę że jest już Was całkiem sporo z czerwcowym terminem. Ja mam na 25.06. 
Na początku były dwa pęcherzyki ale dziś na wizycie pozostał jeden w którym bije już serduszko. Boje się przywiązać do ciąży ponieważ mam lekkie plamienie po wysiłku wiec dużo leżakuje. Dzisiaj już nawet krwawiłam ale wydaje mi się ze to po badaniu USG bo mnie bolało :( jeszcze odczuwam dyskomfort. 
To moja 5 ciąża ale mam tylko jedną córeczkę z nami, moje anielskie dzieci odeszły w 8tc (kropeczka od początku zarodek się nie rozwijał) 18tc,19tc( Klara i Mia bliźniaczki, zakażenie którego lekarz nie wykrył) 23tc ( Lea, odeszła z tego samego powodu co dziewczynki ja leżałam w bardzo złym stanie na OIOMie ale cudowni lekarze znaleźli przyczynę Ecoli i Morganella Morgani) 

Teraz dużo badań chce robić na własna rękę jeśli ciąża się utrzyma. Bardzo bym chciała 🙏🏻

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka.

Hej . 

Jestem tutaj nowa. 😀

Jestem w ciąży , ciąża potwierdzona u ginekologa . Byłam bardzo wcześnie u lekarza gdyż jest to moja 4 ciąża . Pierwsza ciąża donoszona szczęśliwie , wspaniały syn który ma 7 lat . Dwie kolejne zakończone poronieniami w 1 trymestrze . Wizytę mam teraz 9 listopada i strasznie się boje , że nie usłyszę bicia serduszka . Masakra jakaś . Nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty . Trzymajcie za mnie kciuki 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka.
W dniu 30/10/2020 o 5:40 PM, Gość Ilo Nka napisał:

Witajcie, 

Chciałabym się z Wami przywitać 👋🏻 widzę że jest już Was całkiem sporo z czerwcowym terminem. Ja mam na 25.06. 
Na początku były dwa pęcherzyki ale dziś na wizycie pozostał jeden w którym bije już serduszko. Boje się przywiązać do ciąży ponieważ mam lekkie plamienie po wysiłku wiec dużo leżakuje. Dzisiaj już nawet krwawiłam ale wydaje mi się ze to po badaniu USG bo mnie bolało 😞 jeszcze odczuwam dyskomfort. 
To moja 5 ciąża ale mam tylko jedną córeczkę z nami, moje anielskie dzieci odeszły w 8tc (kropeczka od początku zarodek się nie rozwijał) 18tc,19tc( Klara i Mia bliźniaczki, zakażenie którego lekarz nie wykrył) 23tc ( Lea, odeszła z tego samego powodu co dziewczynki ja leżałam w bardzo złym stanie na OIOMie ale cudowni lekarze znaleźli przyczynę Ecoli i Morganella Morgani) 

Teraz dużo badań chce robić na własna rękę jeśli ciąża się utrzyma. Bardzo bym chciała 🙏🏻

Trzymam za Ciebie kciuki . Teraz musi być dobrze 😀

Odnośnik do komentarza

Termin na 26.06.2021

Trzecia ciąża w tym roku i trzecia w życiu. Dwie poprzednie poronilam

Zabieg 06.03.20 - 10tc puste jajo

Zabieg 11.08.20 - 8tc zarodek przestał się rozwijać w 6tc

Dzisiaj 6t2d ale też nieciekawie... Dwa tygodnie temu zaczęłam plamic, a w zeszła środę krwawić poszłam na sor i niby wszystko ok, nie dało mi to spokoju poszłam w czwartek do ginekologa i mam krwiaka 2.5cm x 1cm i zarodka brak. 

 

W tej chwili leżę i jestem na podtrzymaniu

Biorę
Acard 150 1x1
Luteina 100 2x1
Duphaston 3x1
Metylowany kwas foliowy 0.8 1x1
Metylowana b12 1x1
Clexan 0.4 1x1

Kolejna wizyta jutro ciekawe co to będzie.... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/11/2020 o 10:27 AM, Gość Agnieszka. napisał:

Hej . 

Jestem tutaj nowa. 😀

Jestem w ciąży , ciąża potwierdzona u ginekologa . Byłam bardzo wcześnie u lekarza gdyż jest to moja 4 ciąża . Pierwsza ciąża donoszona szczęśliwie , wspaniały syn który ma 7 lat . Dwie kolejne zakończone poronieniami w 1 trymestrze . Wizytę mam teraz 9 listopada i strasznie się boje , że nie usłyszę bicia serduszka . Masakra jakaś . Nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty . Trzymajcie za mnie kciuki 😉

Witaj ! 

nie bój się tylko cierpliwie czekaj

Trzymam kciuki 🙂

10 godzin temu, Gość Sayuri napisał:

 

Termin na 26.06.2021

Trzecia ciąża w tym roku i trzecia w życiu. Dwie poprzednie poronilam

Zabieg 06.03.20 - 10tc puste jajo

Zabieg 11.08.20 - 8tc zarodek przestał się rozwijać w 6tc

Dzisiaj 6t2d ale też nieciekawie... Dwa tygodnie temu zaczęłam plamic, a w zeszła środę krwawić poszłam na sor i niby wszystko ok, nie dało mi to spokoju poszłam w czwartek do ginekologa i mam krwiaka 2.5cm x 1cm i zarodka brak. 

 

W tej chwili leżę i jestem na podtrzymaniu

Biorę
Acard 150 1x1
Luteina 100 2x1
Duphaston 3x1
Metylowany kwas foliowy 0.8 1x1
Metylowana b12 1x1
Clexan 0.4 1x1

Kolejna wizyta jutro ciekawe co to będzie.... 

Trzymam mocno kciuki, pewnie się bardzo denerwujesz, oby tym razem było szczęśliwie i byl zarodek z bijącym serduszkiem a krwiak mu nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Matylda napisał:

Hej. 

Dziewczyny, które dołączyły tu w ciągu kilku dni, może chcecie być z nami w grupie na FB?

Czy to jest grupa niewidoczna dla innych ? Tzn znajomi z fb nie zobaczą, że do niej należę ?

 

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie u ginekologa krwiak się chyba wchlonal bo moj ginekolog nic nie widzi jak jego poprzednik. 6t3d zarodek już widoczny 2.5mm bez serduszka jeszcze. Wymiary wszystkie prawidłowe. Skierowanie mam na mnóstwo badań i dalej oczywiście się oszczędzać kolejna wizyta 17 listopada. Także puki co mam nadzieję że tak zostanie wszystko idzie w dobra stronę. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Matylda napisał:

Karola grupa, póki co, jest prywatną, ale z czasem zrobimy tajną.

To ja jeszcze poczekam na dołączenie, bo nie chce, żeby już się ktoś dowiedział niechcący. Pamiętajcie o mnie jak będzie tajna 🙂

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Sayuri napisał:

Jestem po wizycie u ginekologa krwiak się chyba wchlonal bo moj ginekolog nic nie widzi jak jego poprzednik. 6t3d zarodek już widoczny 2.5mm bez serduszka jeszcze. Wymiary wszystkie prawidłowe. Skierowanie mam na mnóstwo badań i dalej oczywiście się oszczędzać kolejna wizyta 17 listopada. Także puki co mam nadzieję że tak zostanie wszystko idzie w dobra stronę. 

No i super, że krwiak już nie ma!   

Pewnie masz młodszą ciążę i następnym razem już będzie serduszko biło 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka1988

Hej, wczoraj byłam na wizycie. Jestem w 7 tygodniu, termin 22.06. usłyszałam serduszko😊 dostałam duphostan 2x1 poniewaz mam brązowy  sluz od niedzieli😕  chetnie dołączę ale też jak grupa nie bedzie widoczna dla znajomych.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie traktujcie tego, jak mojej złośliwości, ale jak grupa będzie tajna, to ani jej nie znajdziecie po nazwie, ani z linka. Wtedy jedyną opcją jest podanie przeze mnie moich danych tu, a tego nie zrobię. Jest jeszcze jedna możliwość, możecie teraz wysłać "prośbę" o dołączenie i ona będzie sobie wisiała do momentu utajnienia grupy.

Odnośnik do komentarza

Hej! Jestem tutaj, by podnieść świadomość na temat roli jodu w ciąży. Czy wiecie, na co wpływa jod i co może powodować jego niedobór? Szczególnie jeśli chodzi o rozwój płodu. Prowadzę badanie, które pomoże mi w określeniu poziomu odżywienia kodem kobiet w ciąży. Zapraszam do wypełnienia ankiety. Jeśli chcecie, wyniki mogę opublikować tutaj na grupie po zakończeniu badania. Z góry dziękuję za pomoc. 
https://forms.gle/4T7cb1ZnqcU6hRaFA

Odnośnik do komentarza

Z utajnieniem grupy będziemy czekać do końca miesiąca bo pewnie sporo mamus pojawi się tu trochę później:)

 

Gratulacje Agnieszka 🙂

U mnie 8tc + 5 dni, a następna wizyta dopiero 25.11.. muszę jeszcze zrobić pakiet badań ale to chyba w tym tygodniu poprzedzającym wizytę bo małż musi wziąć wolne w pracy i zostać z dziećmi 

Odnośnik do komentarza

Byłam we wtorek u lekarza tj 6t3d było 2,5mm zarodek bez serca wczoraj jechałam na sor no krwawilam i jednak znów mam krwiaki i to był 7t0d zarodek 5,2mm ale dalej bez serca ;( gdzie już powinno być miała tak któraś z Was? (Ginekolog mówił wgl że to mały rozmiar na 7 tydzień i odpowiada 6t2d) eh

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Sayuri napisał:

Byłam we wtorek u lekarza tj 6t3d było 2,5mm zarodek bez serca wczoraj jechałam na sor no krwawilam i jednak znów mam krwiaki i to był 7t0d zarodek 5,2mm ale dalej bez serca ;( gdzie już powinno być miała tak któraś z Was? (Ginekolog mówił wgl że to mały rozmiar na 7 tydzień i odpowiada 6t2d) eh

Moja znajoma też późno usłyszała serduszko ale pozniej wszystko było dobrze. Ginekolog na kiedy zaproponował następna wizytę?

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Karola napisał:

Hej, ja wczoraj miałam wizytę 9t3d wszystko dobrze 🙂 dla mnie wygląda już na dużego człowieka a to tylko 2,5 cm, widziałam jak się rusza 🙂 

 

Matylda, jak wysłać tę prośbę ? 

Super wiadomość! 🙂

https://www.facebook.com/groups/1045363762567855/?ref=share tutaj masz grupę. Wyślij zaproszenie 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gość Emkaaa napisał:

Moja znajoma też późno usłyszała serduszko ale pozniej wszystko było dobrze. Ginekolog na kiedy zaproponował następna wizytę?

Kolejna wizytę mam 17.11 a w tym tygodniu idę robić wszystkie wstępne badania plus betę zrobię czy dobrze wzrasta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...