Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe mamy 2021


Gość Matylda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, ja dwa dni temu zobaczyłam pozytywny wynik testu i wczoraj zrobiłam beta HCG, wyszła 108. Dzisiaj konsultacja telefoniczna z lekarzem i wizyta dopiero za 3 tygodnie. Wg om data porodu na 8.06 🙂 oby wszystko było dobrze !
A jak u Was? Kiedy się dowiedziałyście? Kiedy macie wizyty ?

Odnośnik do komentarza

Hej Karola 🙂 ja jestem po samych testach ciążowych. Może do końca tygodnia zrobię betę, chociaż nie wiem czy jest sens skoro dwa testy, robione w  odstępie kilku dni, były pozytywne🤔 Ja też mam wizytę za trzy tygodnie i termin na pierwszą połowę miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze że wizyty macie dopiero za 3 tyg. Dlatego że na tak wczesnym etapie usg jeszcze by nic nie pokazało. Mimo testów róbcie betę co 48h by sprawdzać czy prawidłowo wszystko wzrasta, i zacznijcie brać kwas foliowy. Ogromnie wam gratuluję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Klara dziękujemy za troskę, myślę, że tu same świadome kobiety, które dbają o siebie i dziecko, a ewentualne wątpliwości konsultują przede wszystkim z lekarzem. A Ty jak się czujesz? Na kiedy masz, wstępnie, termin?

Karola dzisiaj zauważyłam, że mam tkliwe piersi, poza tym żadnych dolegliwości.😁

Odnośnik do komentarza

Cześć Kobitki, mogę się z Wami przywitać po cichu bo jak narazie 3 testy (bladziochy) pozytywne,do @ jeszcze 3 dni. Wczoraj chciałam isc na bete i już byłam pod przychodnią  ale się spóźniłam,okazało się że laboratorium tylko do 10 byłam chwilę po, w przyszłym tygodniu tez nie mam opcji zeby sie udać na badanie bo nie będę miała z kim synka (13miesiecznego) zostawić.Chyba poczekam i pójdę na wizytę około 6 tygodnia do ginekologa. Według moich obliczeń termin wychodzi mi na 13.06. Cieszę się bardzo a za razem boję się strasznie bo poprzednią ciążę  kiepsko przechodziłam pod względem nudności, wymiotów, bólu brzucha a wtedy mogłam odpoczywać ile chciałam, teraz raczej nie będzie takiej opcji.

Pozdrawiam i mam nadzieję że grono fajnie nam się powiekszy i będziemy  wspólnie spędzić ten wyjatkowy czas. 

Odnośnik do komentarza

Hej, pewnie dużo kobitek nie wie że zostanie czerwcowymi mamusiami.

Mam nadzieję że dołączą do forum.

Matylda masz wizytę chwilę później ode mnie i pewnie będziesz już widziała serduszko- trzymam kciuki. U mnie na wizycie 16 bedzie coś koło 6tyg. To twoja pierwsza ciąża? 

Odnośnik do komentarza

Aguś może tak być. Niemniej czekamy cały czas😀

Bardzo liczę na to, że serduszko już będzie.  Nie, to moja kolejna ciąża i mam nadzieję, że wszysto będzie dobrze, bez żadnych komplikacji i w czerwcu kolejny raz zostanę mamą. A u Ciebie to pierwsza czy kolejna ciąża?

Odnośnik do komentarza
Gość Gość emkaaa

Hej :)

witam się i ja :) wczoraj rano pojawiły się 2 kreski. Jutro powtórzę :) mieśpiączkę powinnam dostać jutro.

Za mną 3 ciążę, jestem mama 4l4tnieje dziewczynki i 20 miesięcznego chłopca. W maju w 9 tyg poronilam 3 ciążę więc to będzie dla mnie bardzo stresujący okres.. ale przezyjemy! Niech tylko wszystko dobrze się skończy:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny moge podzielic się z Waszymi informacjami czy nie za bardzo , nie mam okresu miesiac ostatni okres miałam w sierpniu 24 dzisiaj zrobiłam test i wyszedł mi pozytywny ale za pare dni upewnie się jeszcze i zrobie drugi czy możecie mi coś doradzic będę Wam wdzieczna :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Jeszcze jes em w szoku, wczoraj zrobiłam test i wciąż nie do końca to do mnie doszło.  Rzygam jak kot, bolą mnie plecy i co chwilę ryczę... Już chciałam brać tabletki na uspokojenie, ale ze mi się okres lekko spóźniał to kupiłam sobie test. Po czym wypiłam wiadro melisy 🙈

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, chyba nieśmiało mogę do Was dołączyć.  Pierwszy test zrobiony w piątek, ale raczej go robiłam po to, żeby potwierdzić to że znów okres się spóźnia, kolejny cykl będzie trwał nie wiadomo ile. A tu wielki szok: dwie kreski!😉😉😉Dziś powtórzyłam z rana. Jutro wybiorę się na betę.  

Dolegliwości jako takich nie mam, oprócz uczucia pełności i wzdęć. No i piersi podrosły i są bardziej wrażliwe na dotyk.

Odnośnik do komentarza

Matylda Bardzo pozytywny szok. Staraliśmy się ponad rok. Po drodze mamy też jedna stratę. Jest duży strach póki co... Cieszę sie bardzo, ale jednak z tyłu głowy jest mysl, że te pierwsze tygodnie są decydujące i za dużego wpływu na to co się tam dzieje, albo już się podziało nie mamy. Ale jestem pozytywnie nastawiona, tym razem musi być dobrze!😉😉😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...