Skocz do zawartości
Forum

Jaki termometr jest najlepszy?


Gość Inga

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, czy mogłybyście mi polecić jakieś dobre dokładne i szybkie termometry. Chciałabym kupić jakiś porządny, bo mierzenie temperatury mojego dziecka teraz to konieczność, przeglądałam ofertę urządzeń na stronie diagnosis i wydają się być porządne, ale chciałam jeszcze dopytać. Będę wdzięczna za polecenia.

Odnośnik do komentarza

Mam u siebie termometr bezdotykowy, a kupiłam w momencie, kiedy stary rtęciowy się po prostu pobił. Miałam straszną panikę wtedy, ale mąż sobie poradził i zutylizował we właściwy sposób. Od tamtej pory tylko bezdotykowy, a jak chcesz mieć prawidłowy wynik to polecam https://iamed.pl/product/-AGU-BABY-Termometr-bezdotykowy-AGU-NC8-Giraffe-s101119?CategoryId=234068&. Może nie jest jakiś super tani, ale na pewno dożywotnio sprawny, a po drugie na podczerwień mierzysz, bezdotykowo, więc potencjalnie się nie zarazisz od nikogo, dwa jakby większy komfort. Ten termometr jest o tyle fajny, że nawet sobie mierzę temperaturę wody, jedzenia, w sekundę masz wynik dosłownie. Nawet przedmioty można zmierzyć, co z ciekawości robiłam. Mam od ponad roku, trzyma się świetnie urządzenie.

Odnośnik do komentarza

Również polecam taki bezdotykowy- zdecydowanie łatwiej jest mierzyć nim temperaturę, zwłaszcza niemowlakowi. Ja swój mam z InnoGio, robi szybki i dokładny pomiar a dodatkowo można go wykorzystywać przy mierzenia temp. wody do kąpania;)

Odnośnik do komentarza

Potrzebujesz go do maluszka czy dla dorosłych? U niemowlaków (bo mam bliźniaki) sprawdził mi się haxe, do uszka. Błyskawicznie mierzy, malutki i tani. A są opinie, że pomiar w uchu jest bardziej stabilny, ale pewnie zależy od lekarza 😄 

Odnośnik do komentarza

Gdyby rtęciowe były takie super, to by ich nie wycofali. Rtęć jest niebezpieczna i każdy o tym wiedzieć powinien. Obecnie są termometry na podczerwień, które dają naprawdę dokładne pomiary, tylko one nie kosztują 30zł, ale 3-4x tyle. Wybierając termometr kierujmy się m.in. pozytywną opinią IMiD, informacjami czy urządzenie jest również przeznaczone do profesjonalnego użytku etc. To wszystko daje nam gwarancje dokładnych pomiarów. Ja mam i polecam iXellence Temp Tricolor od Genexo. Najdokładniejszy termometr jaki do tej pory miałam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...