Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Zabawy przez sen niemowlaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł

Witam.

Mam problem z rocznym chłopcem.

Chłopiec ma problemy ze snem. W śrosku nocy wybudza się z jękiem, trze oczka, próbuje usnąć i w takim półśnie rączkami szuka kocyka, pieluszki tetrowej. Jak ją znajdzie bawi się nią pomimo zamkniętych oczu. Trwa to czasem godzinę, czasem 3 godziny zanim uśnie. Nie pomaga dokarmienie, nucenie kołysanki czy bujanie jak to ma miejsce przy wieczornym zasypianiu.

Przed wybudzeniem mały zmienia pozycje, przewraca sie na brzuszek, pełza po całym łóżeczku. Często śpiąc na brzuszku podkula kolana i próbuje spać mając pupę wyżej od główki. Nie jest mu za gorąco, w ciągu dnia nie doznaje jakichś bardzo intensywnych doznań. Ucina sobie jedną 2-3 godzinną drzemke dokładnie o 12:00. Nie jest na nic chory, od urodzenia ma stałą temperaturę 37,5°C. Aktualnie też nie ząbkuje.

Nie mam pojęcia co mogę zrobić, żeby chłopcu pomóc. Jeszcze miesiąc temu przesypiał całą noc.. Pomocy.

Pozdrawiam, Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...