Skocz do zawartości
Forum

Nietypowy sposób na zajście w ciąże i moja choroba


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 
Na początku muszę wspomnieć o tym ze jestem chora na pochwice- zaburzenie to znacznie utrudnia zajście w ciąże, w moim przypadku możliwa jest tylko pewna forma stosunku, a wiec wkładanie części penisa do środka, na przykład główki lub do połowy. Brzmi to śmiesznie ale i tak jest to postęp w stosunku do tego co było na początku. Oczywiście jest mi trudno zajść w ciąże, ponieważ w momencie gdy mąż jest podniecony, zaczyna szybko się poruszać, mnie zaczyna mocno bolec. Zwykle cześć spermy w ogóle nie ładuje wewnątrz. W każdym razie moje pytanie jest następujące: czy dobrym sposobem jest wpychanie spermy palcem do wewnątrz? Innymi słowy: sperma najczęściej pozostaje w przedsionku pochwy, czy wciskając ja od razu po stosunku do wewnątrz mam szanse na zajście w ciąże jeśli są to dni płodne? 
Wiem ze to może być śmieszne dla kobiet które nie są chore, u mnie niestety wszystko jest bardzo trudne. Będę wdzięczna za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Hmmm. Myślę że to pytanie musiałabyś skierować do ginekologa. 

Ale kiedyś widziałam program na tlc, gdzie główną bohaterką była dziewczyna z taka choroba jak twoja. Też chciała zajść w ciążę. Pobierała sperme z prezerwatywy strzykawka, robiła świecę przy ścianie i wstrzykiwala ja w siebie...rozumiesz?

Zaszła w ten sposób w 1 ciążę. Musiała mieć cesarke. Jednak już za 2 razem ta metoda nie zadziałała.  I miała in vitro. 

Tylko tyle wiem na ten temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Klara napisał:

Hmmm. Myślę że to pytanie musiałabyś skierować do ginekologa. 

Ale kiedyś widziałam program na tlc, gdzie główną bohaterką była dziewczyna z taka choroba jak twoja. Też chciała zajść w ciążę. Pobierała sperme z prezerwatywy strzykawka, robiła świecę przy ścianie i wstrzykiwala ja w siebie...rozumiesz?

Zaszła w ten sposób w 1 ciążę. Musiała mieć cesarke. Jednak już za 2 razem ta metoda nie zadziałała.  I miała in vitro. 

Tylko tyle wiem na ten temat.

Pozdrawiam

Dziękuje bardzo za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...