Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Alkemie

Mezoterapia na cellulit w Gdańsku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alkemie

Nie wiem czy jest to dobre miejsce na tego typu pytanie ale zastanawiam się nad zapisaniem się na zabieg mezoterapii na cellulit w Gdańsku. Czy ktoś moze chodził na takie zabiegi oraz napisze czy warto jest się zapisać? 

Mianowicie ćwiczę, stosuję dietę ale jednak najtrudniej jest mi się pozbyć tłuszczu oraz cellulitu z tych właśnie okolic. Tak wiec proszę o ratunek 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Witka

Ja robilam w Gdańsku w Clinica Cosmetologica i to niedawno w kilku miejscach ale tylko kilka zabiegow boczki i pupa po bokach i narazie na tym koniec bo na razie efekty mnie zadowalają. Była to mezoterapia igłowa - czy jak to nazwac :) troszeczke bolesna ale da sie przezyc. Dobrze jest wyrbac się serią. Sama po pierwszym zabiegu efektów zbyt dobrych nie widzialam, musiałam na nie trochę poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rimka

Clinica cosmetologica jak najbardziej polecam, świetna klinika. Sama rownież wybrałam się tam na usuwanie cellulitu ale miałam zupełnie inny zabieg. Miałam karboksyterapie jeden zabieg bo nie było tragedii z cellulitem. Skóra po tym jest taka delikatna gładka. Cwicze jestem szczupła ale na udach i pośladkach miałam widoczny. Wstrzykiwany pod skórę CO2 za pomocą lasera. Koszt to 200 zł od każdej partii ciała. Dobrze jest wybrać się zreszta na konsultacje, doradza Ci na miejscu co wybrać. Ja robiłam sobie pośladki i tył ud. Każde po 200zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Witka

Dzięki za namiary, ile taka konsultacja kosztuje? Dzięki za namiary, ile taka konsultacja kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rimka

Nic nie kosztuje Można zadzwonić oraz zapytać się kiedy moga Cię przyjąć https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/karboksyterapia-reology2-modelowanie-sylwetki-usuwanie-cellulitu-blizn-rozstepow/ Na miejscu masz kontakt. Nic Ci nie szkodzi, a przynajmniej będziesz miała mniej więcej pojęcie jakie sa polecane zabiegi. Bo wszystko tutaj zalezy od cellulitu. Mój był raczej niewielki, ale nie wiadomo w sumie jaki Ty masz, może Ci coś innego zaproponują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rimka

To wszystko zależne jest od tego jak będziesz dbała o ciało. Czy będziesz ćwiczyła oraz czy będziez trzymała dietę. Jeśli tego nie będziesz pilnowała to raczej żaden zabieg Ci nie pomoże na cellulit.... Bo wszystko wróci. Sama staram się codziennie wybrać przynajmniej raz na dłuzszy spacerek dla urody i zdrowia oraz nie widzę nawrotów. Tak więc u mnie efekt jest trwały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...