Skocz do zawartości
Forum

Nocne pobudki na zabawę


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie mamy.

Powiedzcie mi proszę czy któraś z Was zmagała się z podobnym kłopotem- moja córka, która kilka dni temu skończyła 9 miesięcy, co noc budzi się o różnych porach (2, 3, 4, 5 nad ranem albo pomiędzy) i chce się bawić. Nie płacze, ale natychmiast siada w łóżeczku, siega po maskotke, bardzo intensywnie "gada", śmieje się, próbuje wstawać (mimo że sypia w śpiworku). Taka impreza trwa około półtorej godziny,po czym dziecko zaczyna marudzić i udaje się ją uśpić (chyba, że obudzi sie około 5, wtedy już po prostu nie śpi). Niby nie dzieje się nic wielkiego ale to dość męczące i nie wiem czy to normalne? Czy można zrobić coś żeby córeczka spala spokojniej?

Jasna sprawa, że Malutka przechodzi fazę intensywnego rozwoju i testuje swoje nowe umiejętności ale musi to robić też w środku nocy? 😉

Dodam, że w ciagu dnia Mala ma 2 drzemki w trakcie których przesypia łącznie, około 3h. Przed zaśnięciem na noc bawimy się spokojnie, wyciszająco. Nie widzę nic co mogłoby być przyczyną takiego zachowania stąd moje pytanie 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...