Skocz do zawartości
Forum

Własny biznes internetowy


Gość Lenatka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane, chvialabym stworzyc miesce z fajnymi rzeczami do dekoracji wnetrz dla dzieci, glownie dxiewczynek. Chodzi mi o rzeczy bardziej eco, z naturalnych materialow. Czesc rzeczy bede robic sama. I tutaj mam pytanie. Czy najpierw zaczac od zalozenia instagrama a pozniej maly sklep internetowy. Jak to wyglada w praktyce? Moze ktos tez sprzedaje swoje produkty handmade?

 

Odnośnik do komentarza

Zacznij budować miejsce w sieci, bazę klientów, społeczność. Ja zaczęłam naiwnie, że muszę mieć sklep i dopiero ruszam. To był błąd. Najpierw społeczność dopiero sklep.

Zerknij sobie również tutaj:

https://beskidzka24.pl/jak-szybko-uruchomic-sklep-interntowy/

Na stronie jest wiele porad o tym, w jaki sposób uruchomić sklep internetowy oraz na co tutaj zwracać uwagę. 

Zauważ, że promocja w social media to podstawa, instagram bardzo się skupia na produktach, od tego zacznij, a sklep w późniejszej kolejności...

Odnośnik do komentarza

Jak masz już wszystko tzn. hosting stronę internetową serwer to musisz mieć też certyfikat ssl nie wiem czy wiesz? To bardzo ważna sprawa, ponieważ przechowujesz dane wrażliwe i musisz je chronić. Zamów sobie czym prędzej.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto zadbać na początek o dobre miejsce w sieci. Podstawą jest pewny, stabilny hosting, [reklama usunięta]. Miejsce, domena, a potem skorzystasz z ich sitebuildera stworzonego specjalnie z myślą o e-sklepie i już, Sklep gotowy. Stoi w stabilnym miejscu i nie straszny mu nawet wzmożony ruch generowany przez klientów. Powodzenia z tym biznesem, trzymam kciuki.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Teraz prowadzenie własnego biznesu internetowego jest naprawdę trudne. Z jednej strony rzeczywiście coraz więcej osób zaczyna kupować online. To na pewno fakt. Z drugiej strony rywalizacja, jeśli chodzi o podmioty internetowe jest z roku na rok coraz wyższa. Tak się właśnie zastanawiam, czy jak teraz ktoś zacznie i zdecyduje się na taki standardowy profil działalności, to czy ma jeszcze jakiekolwiek szanse, by się przebić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...