Skocz do zawartości
Forum

Kto ojcem dziecka?


Gość Ilona

Rekomendowane odpowiedzi

Ja popadam w jakąś paranoje, byłam u psychologa ale nie wiem co to jest. Takie wmawianie sobie że to dziecko ex że te plemniki tyle przetrwały we mnie. Że te wszystkie statystyki mogą  się mylić.  To siedzi w mojej głowie. Nie mam komu tego więcej powiedzieć wygadać się. Mój partner by tego nie zrozumiał,  pewnie by się wkurzył a ja potrzebuje  pomocy i wsparcia z jego strony 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Gość Iwona napisał:

Ja popadam w jakąś paranoje, byłam u psychologa ale nie wiem co to jest. Takie wmawianie sobie że to dziecko ex że te plemniki tyle przetrwały we mnie. Że te wszystkie statystyki mogą  się mylić.  To siedzi w mojej głowie. Nie mam komu tego więcej powiedzieć wygadać się. Mój partner by tego nie zrozumiał,  pewnie by się wkurzył a ja potrzebuje  pomocy i wsparcia z jego strony 

To poczytaj artykuły czy książki napisane przez mądrych ludzi, może tytuł doktora wpłynie na Ciebie, niż my mamy i przyszłe mamy. Poczytaj też coś o ciazy, o wielkości zarodka w odpowiednim tygodniu ciąży.

Odnośnik do komentarza

Klara przeczytałam chyba na ten temat cały Internet. Dziewczyny piszą o ojcostwie ale wtedy kiedy miały Dwuch albo więcej partnerów w jednym cyklu ewentualnie  coś koło miesiąca różnicy między stosunkami .

A u mnie od stycznia do maja jest Ok 4 miesiace

Odnośnik do komentarza

Ilona to jest niemożliwe!! Nie ma takiej opcji żeby plemniki przeżyły dłużej niż kilka DNI! 4 miesiące to jest duuuzo za duzo na to żeby mieć choćby cień wątpliwości. Nie masz o czym myśleć, z biologicznego punktu widzenia to po prostu NIEREALNE

Odnośnik do komentarza

No ale piszesz tak jakbyś go zdradziła... Przecież to co było przed Waszym związkiem to już przeszłość i po co do tego wracać ? Zwłaszcza że dziecko na pewno jest Twojego obecnego partnera a nie faceta z którym wspolzylas ostatnio w styczniu... Naprawdę skup się dziewczyno na dziecku, niedługo zostaniesz mamą. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ilona napisał:

Tak tylko  z nim. Czytałam że nawet jakby był miesiąc różnicy między stosunkami to i tak dało by się wyliczyć kogo dziecko a co dopiero jak w moim przypadku  4 miesiące 

Jest to oczywiste dla nas wszystkich oprócz Ciebie, że to dziecko jest obecnego partnera. Mówisz, że byłaś u psychologa. Widocznie potrzebujesz jakiejś długofalowej terapii a nie jednej wizyty, a jeśli to nie pomoże to psychiatry i leków. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę w to co czytam, czy w 21 wieku ludzie naprawdę nie mają podstawowej wiedzy na temat swojego organizmu i rozmnażania? 

Ile Ty masz lat?  16?  Piszą Ci dziewczyny, nie rozumiesz to zapytaj specjalisty niech Ci zaświadczenie da że ciąża od tego i tego dnia. 

Udaj się do psychiatry, bo jak Ty chcesz wychować dziecko z takimi paranojami na samym początku to co będzie dalej? 

Odnośnik do komentarza

Jjjkk yłam U psychologa mam następne wizytę za 3 tygodnie.  Wiem że mam paranoje. Ale Tylko na tym punkcie. Tak samo wmawiam sobie różne rzeczy. Że jak w wieku 18 lat było to 2 lata temubyło to spotykałam się że swoim pierwszym chłopakiem  i wmawiam sobie że na każdym spotkaniu to z nim robiłam chociaż tak nie było.  Nie pamiętam  dokładnych  dat przecież a rozmyślam analizuje. Wiem że mam problem psycholog też o tym wie. Podjęłam już kroki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...