Skocz do zawartości
Forum

Kto ojcem dziecka?


Gość Ilona

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wspolzylam z moim byłym w styczniu a potem z obecnym partnerem  w maju to z kim jestem w ciąży? Miesiaczki miałam nieregularne  od 28 dni do 38 ale co miesiąc. Były cały 2019 rok i w styczniu,lutym,marcu kwietniu i ostatnia 16 maja bieżącego roku.  Z partnerem  wspolzylam od 16 maja do 25 maja. I okazało się że jestem w ciąży. Termin porodu  z usg jest na 16 lutego z om na 20 lutego. Czy jest możliwość  że zaszlam w ciaze z bylym w styczniu?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Ilona napisał:

Pasuje mi wszystko  na maj. Bo termin mam na luty a takto był za miesiąc już rodzić miała a jestem w 19 tc dopiero.

 

A plemniki  mogą te 3/4miesiace przeżyć w ciele kobiety mimo okresu co miesiąc?

Hahaha,coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Gość Ilona napisał:

Pasuje mi wszystko  na maj. Bo termin mam na luty a takto był za miesiąc już rodzić miała a jestem w 19 tc dopiero.

 

A plemniki  mogą te 3/4miesiace przeżyć w ciele kobiety mimo okresu co miesiąc?

Plemniki mogą przeżyć 3-5 DNI !! A nie miesięcy. I nie, nie zaszłaś w ciążę w styczniu tylko w maju. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość Ilona napisał:

Aga nie potrzebuje wyśmiewane  tylko odpowiedzi. Czy są potrzebne badania dna?

Nie potrzebujesz żadnych badań DNA. Plemniki przeżywają 3-5 dni w ciele kobiety, zaszłaś w ciążę w maju.. ciąża trwa 9 miesięcy. Łatwe do przeliczenia. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ilona napisał:

Aga nie potrzebuje wyśmiewane  tylko odpowiedzi. Czy są potrzebne badania dna?

Dziewczyno zaszłaś w ciążę z obecnym partnerem. Innej opcji nie ma. Ciąża u człowieka trwa 9 miesięcy a nie 13. Plemniki są w stanie przeżyć parę dni a nie parę miesięcy.Co ci potrzeba to wizyta u psychologa bo taka paranoja nie jest normalna i może zaszkodzić dziecku. Udaj się do specjalisty i porozmawiaj o swoich podejrzeniach.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Ilona napisał:

A czy jeśli zaszlam 9 dnia cyklu (2-3dni po okresie) to ciaza może być starsza z usg o 4 dni niż z om?

Tak, jak najbardziej. Te terminy prawie nigdy się nie zgadzają..  u mnie na przykład miedzy nimi jest 10 dni różnicy..  

Odnośnik do komentarza

Polecam użyć kalkulatora ciąży online jeśli naprawdę masz takie myślenie, które w ogóle  jest bezpodstawne bo zaszłaś w ciąże w maju! I ściągnij sobie aplikacje na telefon, która liczy ciążę przez cały okres jej trwania i tam też Ci wyjdzie to samo... 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Ilona napisał:

Kamila tylko siedzi mi w głowie że plemniki mogly przeżyć te 3-4miesiace

"W sprzyjających warunkach, plemniki mogą przetrwać w pochwie 72 godziny, czyli trzy dni, a najsilniejsze osobniki nawet do pięciu, czy siedmiu dni. Szanse na taki długi żywot w pochwie męskie gamety mają głównie podczas owulacji i w dniach okołoowulacyjnych" 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Ilona napisał:

W sumie nie jedna z nas by fiksowala bo są przypadki że zapewne miała nie jednego partnera w odstępie KILKU MIESIĘCY a zaszła z tym ostatnim. Tylko ja mam takie głupie myślenie. Powiedzcie mi co byście zrobiły  na moim miejscu ?

uwierz mi ze żadna z kobiet tutaj nie miała by takich wątpliwości po tak długim okresie czasu miedzy dwoma stosunkami

 Jedyne co mogę Ci teraz doradzić to idź do swojego lekarza i niech on  Ci to rozrysuje czarno na białym, żebyś zrozumiała. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...