Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Amanda

problem z zajściem w trzecią ciążę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amanda

Witam, mam dwójkę dzieci. z zajściem w pierwszą i drugą ciążę nie było żadnego problemu. Młodsza pociecha ma w tej chwili 4 lata. Moim marzeniem była zawsze trójka dzieci, ale od dwóch lat nam nie wychodzi. Co może być przyczyną, skoro z dwójką nie było kłopotu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olala

Przyczyn może być wiele: zaburzenia hormonalne (stąd warto się gruntownie przebadać-LH, FSH, prolaktyna, tarczyca,progesteron), sprawdzić czy nie ma problemów z owulacją (monitoringi). Warto zbadać nasienie partnera-parametry też mogły się drastycznie pogorszyć. To tak na początek. Niestety niepłodność wtórna jest częstym zjawiskiem. Sama jej doświadczyłam-starania o drugie dziecko zajęły 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Falisa

Przebadajcie się (partner też) może zaburzenia u ciebie albo problem z nasieniem u faceta. Nie zaszkodzi jak będziecie brać jakieś suplementy + żel pobudzający plemniki (Prefert znam). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mija

mam podobny problem, tylko, że staramy się o drugie. Gin zalecił monitorowanie cyklu, kupilam test owulacyjny Afrodyta Smart, ma dobre opinie, wiec liczę, że pomoże 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...