Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Agnieszka1703

Prowadzenie ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży , cały ten czas przebywałam za granica gdzie miałam prowadzona ciąże , jednak problemy zmusiły mnie aby wrócić do polski , cała dokumentacja ciąży została w Holandi , w Polsce umówiłam się do lekarza na dziś wieczór jednak bardzo się boje ze bez żadnych badań lekarz będzie nieuprzejmy , czy zostanie mi normalnie założona karta ciąży ? Miał ktoś podobna sytuacje ? Dodam ze nie chodzi o becikowe ani inne rzeczy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Niczego się nie bój. Mam wrażenie że lekarze nie powinni robić problemów. Bo różnie to bywa. Dziś będzie przeprowadzony wywiad, badanie i usg, i  Dostanie Pani pakiecik badań do zrobienia i wszystko potem będzie szło zwyczajnym torem. Tak więc bez niepotrzebnych nerwów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mama2020

Ja musiałam odczekać okres korona-paniki i zaczęłan mieć prowadzoną ciąże w połowie 4 m-ca ... po prostu mam mniej zapełnioną kartę ciąży 😉 a z tego co wiem to wiele przychodni i wielu lekarzy działa zdalnie więc tym bardziej różne trudności nie są winą pacjenta... powodzenia w każdym razie.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malutka86

Ja z pewnego względu trafiłam do lekarza prowadzącego dopiero w 15 tygodniu. Normalnie zapytał co i jak i dał skierowanie na badania. Nie masz się co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...