Skocz do zawartości
Forum

Prowadzenie ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży , cały ten czas przebywałam za granica gdzie miałam prowadzona ciąże , jednak problemy zmusiły mnie aby wrócić do polski , cała dokumentacja ciąży została w Holandi , w Polsce umówiłam się do lekarza na dziś wieczór jednak bardzo się boje ze bez żadnych badań lekarz będzie nieuprzejmy , czy zostanie mi normalnie założona karta ciąży ? Miał ktoś podobna sytuacje ? Dodam ze nie chodzi o becikowe ani inne rzeczy 

Odnośnik do komentarza

Niczego się nie bój. Mam wrażenie że lekarze nie powinni robić problemów. Bo różnie to bywa. Dziś będzie przeprowadzony wywiad, badanie i usg, i  Dostanie Pani pakiecik badań do zrobienia i wszystko potem będzie szło zwyczajnym torem. Tak więc bez niepotrzebnych nerwów. 

Odnośnik do komentarza

Ja musiałam odczekać okres korona-paniki i zaczęłan mieć prowadzoną ciąże w połowie 4 m-ca ... po prostu mam mniej zapełnioną kartę ciąży 😉 a z tego co wiem to wiele przychodni i wielu lekarzy działa zdalnie więc tym bardziej różne trudności nie są winą pacjenta... powodzenia w każdym razie.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...