Skocz do zawartości
Forum

Zastanawiam się nad profesjonalną psychoterapią w Białymstoku


Gość Ela

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad profesjonalną psychoterapią w Białymstoku. Nie mam z tematem żadnych doświadczeń. Nie mam pojęcia, jak to się odbywa, czy warto, gdzie pójść, czy do kobiety, a może mężczyzny? Zbieram możliwie najwięcej informacji. Jeżeli macie już doświadczenia po terapii to proszę, podzielcie się. To dla mnie bardzo ważna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Hej🙂 ja jestem obecnie juz drugi raz na psychoterapi. W tym momencie zwiazane jest to z poronieniem i nasza bezplodnoscia. I szczerze to polecam z calego serca. Z tym ze trzeba znalesc dobrego psychoterapeute. Poszukaj o opiniach na internecie. Ja z pierwszej psycholog zrezygnowalam bo czulam sie mega skrepowana i wogole mi nie podeszlo to bylo na nfz. Teaz jestem prywatnie ale nie zaluje wydanych pieniedzy. Bez tego bym sobie nie poradzila 

Odnośnik do komentarza

Straciłam kogoś bliskiego i chodziłam na psychoterapię do Pani Ewy, https://www.znanylekarz.pl/ewa-dabrowska-jackowska/psycholog-psychoterapeuta-psycholog-dzieciecy/bialystok. Bardzo mi pomogła, szybciej przeszłam przez traumę, wróciłam do pracy, normalnie funkcjonuję, pogodziłam się z pewnymi sprawami. W przyszłości zacznę jeszcze innego rodzaju terapię, też u niej, bo już omawiałyśmy. Zbieram kasę, pewnie za roczną premię sobie pozwolę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich poszukujących pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...