Skocz do zawartości
Forum

Kolka u córki


Gość Kwedina

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie akcje z kolka były w ciągu całego dnia, nie tylko wieczorami -  mała dostawała espumisan, delicol i probiotyk. Ponadto robilam delikatny masaż a po masażu odgazowywałam windi. Co kluczowe było w wyciszeniu tych boli: Delicol plus dodatkowo chustowanie dziecka.

Córka miała nietolerancję laktozy, nie trawiła mleka i róznica po podaniu kropelek była wprost diametralna bo poprawa ogromna, polecam zorientować się czy nie jest tak u Twojej córci.

Jak również chustę, która polecam. Nie dość, ze jesteś bliżej z dzieckiem, to jeszcze zmniejszaja się problemy z brzuszkiem (podczas noszenia w chuście automatycznie masujesz brzuszek). No i masz wolne ręce. 

Odnośnik do komentarza

My dawaliśmy espumisan, miałam też termofor z pestek wiśni, robiłam masaże jeszcze 3 raz dziennie. Ale chyba najbardziej pomagało skakanie na poduszce Kangu. Przy takich skokoruchach córeczka się wyciszała i szybciej zasypiała a i ataki kolki były mniej intensywne. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/6/2021 o 1:35 PM, Gość Anita napisał:

My dawaliśmy espumisan, miałam też termofor z pestek wiśni, robiłam masaże jeszcze 3 raz dziennie. Ale chyba najbardziej pomagało skakanie na poduszce Kangu. Przy takich skokoruchach córeczka się wyciszała i szybciej zasypiała a i ataki kolki były mniej intensywne. 

Widziałam dużo pozytywnych opinii na temat tej poduszki czy na prawdę warta jest uwagi ? Gdzie Ty swoją kupiłaś ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...