Skocz do zawartości
Forum

Po poronieniu szybka owulacja? Zawroty głowy


Gość iiiczko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej nie mogę znaleźć w lupce podobnej sytuacji. Poroniłam dokładnie 29.08 krwawilam i plamiłam do 6.09 od 2 dni mam ból, skurcze jajników czy to znaczy że zbliża się owulacja? Bo oraz lekkie zawroty głowy zaczynam się martwić czy wszytsko wporzatku jest. Dodam że miałam takie same skurcze przy ciąży na początku. Byłam po skończeniu się krwawienia na usg i wszystko się samoistnie wyczyściło. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Nota83 napisał:

Hej. Może być owulacja. Ja poroniłam 18.08, owulacje czułam 5-6 (ból jajnika z jednej strony lub ból podbrzusza zwłaszcza przy wstawaniu), w dniu spodziewanej @ zrobiłam test i wyszła blada druga kreska

Witam po poronieniu zaszła pani w ciaze? Ja Poroniłam 2 dni temu.Straszna tragedia.. Kiedy można starać się o kolejne dziecko?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Anulka napisał:

Witam po poronieniu zaszła pani w ciaze? Ja Poroniłam 2 dni temu.Straszna tragedia.. Kiedy można starać się o kolejne dziecko?

Jeśli obyło sie bez zabiegu (samoistnie jak normalna miesiączka) to nie ma na co czekać. Są opinie, które twierdzą, że wówczas zachodzi sie szybciej aniżeli po odczekaniu 3 czy 6 m-cy.

Przy pozytywnym teście polecam tylko wspomagać się dodatkowo lekami np. Duphaston, wit. dla kobiet w ciąży i oczywiscie kwas foliowy.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam że jak ja poronilam samoistnie 04.05 w 10tc, To tydzień potem poszłam na kontrole, i już wtedy moja Pani dr.mi powiedziała, że jeśli chciałabym się zdecydować na kolejną ciążę to właśnie teraz, dziś jutro...bo jajeczka są duże i gotowe na zaplodnienie. I ze jestem bardzo plodna mimo ze mam 39lat. I nawet nie muszę czekać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...