Skocz do zawartości
Forum

Ujędrnianie biustu tabletkami


Gość Mica

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie głównie do dziewczyn, które takie tabletki brały. Czy jest możliwość powiekszenia bistu tabletkami? I czy one mają w składzie może hormony? Niestety ale do porodu i do karmienia miałam naprawdę fajny biust C,a obecnie jest A i wygląda jak dwa puste worki 😞 Mam bliźniaki, karmiłam wiele miesięcy . 

Odnośnik do komentarza

Jest wiele sposobów na powiększenie. Stosuje się masaże i ćwiczenia,ale z wszystkich nieiwazyjnych to chyba właśnie tabletki są najbardziej skuteczne i trwałe. Oczywiście jeśli wybierzesz jakieś porządne a nie jakieś tanie placebo z allegro. A i nie licz, że biust z A powiekszy Ci się do C ponieważ to zbyt dużo. B możesz jeszcze zyskać.

Odnośnik do komentarza

Nie mam takich nadziei ale zależy mi na tym aby biust chociaż trochę poprawił swój wygląd bo nie jest dobrze 😞 Serum mam, kupiłam sobie te z esotiqa ale po miesiącu nie ma efektu.No może trochę gładsza skóra. Ty brałaś jakieś tabletki?

Odnośnik do komentarza

Tak, perfect bust. Przez 3 miesiące ( jedno opakowanie miesięcznie) Plus dodatkowo masaż i ich serum, które jest bardzo fajne swoją drogą. Biust powiększył się o 1 rozmiar, jędrniejszy. Początkowo nie chciałam w to uwierzyć i przypisywałam to tabletkom anty jakie brałam w tym czasie ale jednak potem uwierzyłam że to jednak te tabletki powiększające bo koleżanka moja tez brała je. I miała taki sam efekt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...